Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Answear.com S.A

Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 012 312 27 00

answear.com/praca

NIP: 6793080390

Centrala

Nasze biuro mieści się w nowym biurowcu w kompleksie Fabryczna Office Park w centrum Krakowa przy Alei Pokoju 18, dobrze połączonym komunikacyjnie z każdym zakątkiem miasta. Na pracowników czekają przestronne i nasłonecznione pokoje, liczne sale konferencyjne oraz chill roomy zlokalizowane na każdym piętrze. W centrali pracuje około 200 osób, głównie Kupcy, Specjaliści ds. Marketingu i e-Commerce, Graficy, Developerzy oraz twórcy naszej marki własnej Answear. Znajdują się tutaj także Dział Finansowo-księgowy czy Biuro Obsługi Klienta.

Studio Foto-Video

Nasi Fotografowie, Styliści, Retuszerzy, pracownicy garderoby oraz osoby tworzące opisy produktów na naszą stronę internetową pracują w nowoczesnym Studio zlokalizowanym w Krakowie. W każdym miesiącu wykonuje się tutaj dziesiątki tysięcy zdjęć produktowych, powstają także liczne sesje specjalne.

Logistyka

Nasz Magazyn, obsługujący zamówienia ze wszystkich rynków, mieści się w podkrakowskim Kokotowie. To właśnie tutaj zapraszamy osoby, które pragną sprawdzić się w Dziale Logistyki i wesprzeć realizację zamówień. Magazynierzy i Logistycy mogą liczyć na pracę z lekkimi paczkami w nowoczesnej, wentylowanej, zadaszonej, ciepłej przestrzeni, pozbawionej szkodliwych pyłów. Promujemy awanse wewnętrzne oraz umożliwiamy wsparcie dla nowych Team Leaderów w ramach programu Akademia Managera.