Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Answear.com S.A

Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 012 312 27 00

kariera.answear.com

NIP: 6793080390

Answear.com to zakupy bez ograniczeń! Jesteśmy polskim internetowym multibrandowym sklepem odzieżowym, który oferuje ubrania, buty i dodatki ponad 300 światowych marek. Działamy nieprzerwanie od 2011 roku i ciągle się rozwijamy – obecnie, oprócz Polski, można nas znaleźć w 6 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, choć nasze ambicje sięgają znacznie dalej! Przez wiele lat istnienia na rynku udowodniliśmy, że warto z nami pracować. Świadczy o tym ponad 50 nagród i wyróżnień, w tym:

DOBRY PRACODAWCA 2019 -  wyróżnienie za naszą politykę zatrudnienia, dobre warunki pracy, dbałość o rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz ciągłe dążenie do doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.

Nasz team tworzą eksperci z różnych dziedzin: mody, e-commerce, logistyki, grafiki, handlu czy obsługi klienta. Każdemu pracownikowi umożliwiamy rozwój oraz codzienne, nowe wyzwania.

DLACZEGO Z NAMI JEST TAK FAJNIE?

SWOBODNA ATMOSFERA oraz brak sztywnego formalnego dress code’u – w naszym biurze możesz pojawić się nawet w trampkach i T-shircie.

NOWOCZESNE BIURO w centrum miasta (żeby wszystkim było blisko), w którym znajdziesz także przestrzeń na odpoczynek i burzę mózgów (chill roomy, przestronne kuchnie, biblioteczka).

NOWOCZESNY MAGAZYN – przestronny i czysty magazyn, w którym praca odbywa się tylko wewnątrz budynku bez narażenia na nieprzyjemne warunki atmosferyczne czy szkodliwe pyły. Dzięki pracy na 2 zmiany możesz połączyć etat ze studiami czy innymi obowiązkami.

ŚCIEŻKI KARIERY  –  możesz zmienić dział, zacząć pracować w innym obszarze lub rozwijać swoje eksperckie lub managerskie umiejętności w ramach Akademii Managera.

ATRAKCYJNE RABATY na ponad 300 marek odzieżowych z całego świata.

AKCJE CHARYTATYWNE – m.in. wsparcie domów dziecka, Bussines Run, Bieg dla Małych Serc; liczne projekty działowe i międzynarodowe.

PAKIET BENEFITÓW – Prywatna Opieka Medyczna w Lux Med, Ubezpieczenia Grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, itp.

WORK-LIFE BALANCE – elastyczny czas pracy, Biznes Liga, pakiety MultiSport.

EKO – liczne działania na rzecz ochrony środowiska, m.in. akcja Wear & Share oraz inicjatywy pracowników wprowadzane w naszym biurze.

PARKING samochodowy i rowerowy.

JAKIE SĄ NASZE WARTOŚCI?

Nie działamy tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Inicjujemy i angażujemy się w różnorakie projekty, np. akcję Wear & Share, Catch The Charity, pomoc dla domów dziecka, szycie maseczek dla szpitali, czy projekty z fashion jak Bitwa Stylistów, Projekt Packshot - wspierające młodych stylistów, fotografów i projektantów umożliwiające im rozpoczęcie kariery i rozwinięcie skrzydeł w branży fashion - chcemy bowiem pomagać i wpływać na otaczającą nas rzeczywistość.

W Answear.com każdy jest mile widziany, razem tworzymy zgrany zespół, który ceni i wyznaje podobne wartości.

KREATYWNOŚĆ – nieważne, na jakim stanowisku pracujesz – zawsze możesz wykazać się pomysłowością, gotowością do zmian i eksperymentowania. Dla nas liczy się każdy pomysł, który pomoże nam usprawniać procesy i działać jeszcze lepiej.

JAKOŚĆ – nie uznajemy zasady „jakoś to będzie”. W każdym zadaniu, które wykonujemy, staramy się zachować wysoką jakość, dbamy o każdy szczegół oraz kontrolujemy efekty naszej pracy.

ROZWÓJ – jesteśmy ciągle gotowi do zmian, nie chcemy stać w miejscu, dlatego rozwój to nasze drugie
(a właściwie trzecie) imię. Doceniamy zaangażowanie pracowników w poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań.

PASJA – przyświeca naszym działaniom na każdym polu, a zaangażowanie i entuzjazm pozwalają nam osiągać wysokie wyniki. Jesteśmy pasjonatami, którzy tworzą nowe oblicze mody.

WSPÓŁPRACA - wspólnie tworzymy atmosferę, która charakteryzuje się wzajemną tolerancją, szacunkiem, sprzyja współpracy, jasnej komunikacji i dobrym relacjom.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACJI?

Szukamy osób, które podzielają nasze wartości oraz chcą się z nami rozwijać.
W zależności od stanowiska proces może wyglądać nieco inaczej.

ANALIZA DOKUMENTÓW aplikacyjnych

ZADANIA PROJEKTOWE - w przypadku stanowisk twórczych takich jak Grafik czy Projektant, wybrane osoby są zapraszane do etapu, którym jest wykonanie dodatkowego zadania projektowego - tak aby móc lepiej sprawdzić, czy do siebie pasujemy.

ROZMOWA REKRUTACYJNA - kolejny etap to rozmowa w siedzibie firmy, którą może poprzedzić krótki wywiad telefoniczny. Jako kandydat do pracy w zależności od stanowiska możesz zostać poproszony również o wykonanie dodatkowych zadań typu case study, zadań w excelu lub  w innych programach, które są niezbędne w pracy na danym stanowisku, lub też o wypełnienie testów osobowości. Weryfikujemy również znajomość wymaganych języków obcych.

OFERTA - kandydatowi, który pozytywnie przejdzie proces rekrutacji, składana jest oferta pracy.

Aby uzyskać więcej informacji o rekrutacji do Logistyki wystarczy zadzwonić  w godzinach 8:00 - 16:00 pod numer 798 44 22 66

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)