Dane kontaktowe

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

Łazy, Podleśna 83
05-552 Łazy
mazowieckie, Polska

www.angelini.pl

NIP: 5260204222

Kim jesteśmy?

Grupa Angelini to międzynarodowy koncern, którego głównym obszarem  działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Spółka założona we Włoszech w 1919 roku przez farmaceutę Francesco Angelini, dziś jest liderem na rynku ochrony zdrowia i higieny osobistej. W branży farmaceutycznej Angelini posiada oddziały w 17 krajach i zatrudnia 2600 osób, zaś obroty w 2011 roku osiągnęły 650 mln euro. Angelini zajmuje się badaniami i rozwojem oraz produkcją i sprzedażą substancji czynnych, leków oryginalnych, leków generycznych, produktów leczniczych i suplementów diety.

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy. Dzięki  ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku farmaceutycznym, uzyskaliśmy uznanie zarówno profesjonalistów medycznych jak i pacjentów. Naszą misją jest oferowanie unikalnych, skutecznych i bezpiecznych produktów leczniczych w wielu obszarach terapeutycznych, co zapewnia nam ugruntowaną pozycję na polskim rynku farmaceutycznym. W naszej ofercie znajdują się zarówno leki innowacyjne, pochodzące z działu badawczo-rozwojowego Angelini, jak i produkty powierzone nam przez naszych partnerów handlowych.

Co Nas wyróżnia

➤ PRZYJAZNA ATMOSFERA PRACY

  • swobodna i bezpośrednia komunikacja pomiędzy pracownikami,
  • wzajemny szacunek i zaufanie.

W trosce o Naszych pracowników działamy zgodnie z „Wewnętrzną polityką dotyczącą przeciwdziałaniu mobbingowi oraz dyskryminacji w zatrudnieniu."

➤ NALEŻYMY DO POLSKIEGO STOWARZYSZENIA ZARZĄDZANIA KADRAMI I  POSIADAMY CERTYFIKAT HR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Rolą Działu Personalnego jest zapewnienie wysokich standardów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. By wspierać firmę w realizacji jej celów biznesowych nie wystarczą tylko nowoczesne narzędzia czy innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania. Wierzymy w to, że to nasi pracownicy świadczą o powodzeniu naszych działań. Dlatego misją Działu Personalnego jest wspieranie potencjału swoich pracowników poprzez stwarzanie możliwości ich dalszego rozwoju.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. To głównie zasługa dobrze dobranych pracowników. Podczas procesu rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na wymagane kwalifikacje i doświadczenie, ale równie ważne są dla nas  wartości i zainteresowania kandydata. Dzięki temu jesteśmy stabilną organizacją, miejscem dla osób gotowych do podejmowania wyzwań zawodowych w dłuższym czasie.

Dlatego pragniemy nawiązywać współpracę z osobami wyznającymi podobne wartości do naszych — osobami zmotywowanymi i gotowymi dowieść swojego talentu w naszej organizacji.

7 powodów, dla których warto do nas dołączyć

  1. Jesteśmy liderem w sektorze usług na rzecz poprawy jakości życia.
  2. Reprezentujemy solidną firmę międzynarodową o włoskich korzeniach.
  3. Stawiamy ludzi w centrum naszych działań.
  4. Działamy w profesjonalnym, współpracującym i dynamicznym środowisku pracy.
  5. Wierzymy w innowacyjność i doceniamy proaktywność.
  6. Kładziemy nacisk na stałe podnoszenie kwalifikacji.
  7. Inwestujemy w rozwój talentów.