Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

ul. Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.angelini.pl

NIP: 526-02-04-222

Angelini jest włoską firmą mającą 100-letnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym. Posiadamy oddziały w 20 krajach i nadal się rozwijamy. We Włoszech, działając we współpracy z Procter & Gamble w ramach spółki joint venture Grupa Angelini jest liderem w segmencie pieluszek dla dzieci i podpasek higienicznych sprzedawanych pod marką Pampers, Lines i Tampax. Cechami wyróżniającymi Angelini jest swobodna i bezpośrednia komunikacja pomiędzy pracownikami oraz współpraca oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI W PRACY CENISZ:

Stabilność zatrudnienia i miłą atmosferę pracy

Średni staż pracy w Angelini wynosi aż 7 lat. Jesteśmy średniej wielkości firmą dzięki czemu znamy się wzajemnie i stale wspieramy.

Pracę z lekami oryginalnymi

Pracujemy z najlepszymi produktami na rynku. Lekarze i farmaceuci znają i bardzo cenią nasze leki.

Szkolenia i wsparcie managera

Zapewniamy pełne wdrożenie do pracy, w tym liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe. Na każdym etapie pracy możesz liczyć na wsparcie swojego przełożonego.

Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

Dbamy o przestrzeganie zasad kodeksu pracy w tym o wykorzystywanie urlopów. Ważne jest dla nas abyś pracował efektywnie mogąc pozostałą część dnia spędzić z rodziną.

Możliwość awansu

Z nami opłaca się zostać na dłużej. Mamy jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery Przedstawicieli. Jeśli będziesz realizować cele sprzedażowe pierwszy awans, podwyżka i zmiana auta czeka Cię po dwóch latach, kolejny już dwa lata później.

Jesteś jeszcze bardziej ambitny ?
W Angelini 80% awansów na stanowiska managerskie to promocje wewnętrzne.
Szukasz nowych wyzwań ?
Będziesz mógł dołączyć do grupy marketingowej lub trenerskiej.

Etykę i profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami i zawsze działamy zgodnie z prawem farmaceutycznym, prawem pracy i innymi przepisami

NASZE WARTOŚCI:

ETYKA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ: dbamy o naszych pracowników, pacjentów i konsumentów. Poszanowanie najwyższych standardów etycznych leży u podstaw wszystkich naszych działań, a nasze decyzje motywowane są perspektywą długoterminową. Dążymy do zapewnienia zrównoważonego rozwoju gospodarczego naszej firmy, a także do ochrony środowiska i społeczności, w których działamy.

SKUTECZNOŚĆ: każdy z nas jest odpowiedzialny za osiągnięcie celów własnych i zespołowych. Jesteśmy zdeterminowani, by działać skutecznie i dokładać w tym celu wszelkich możliwych starań bez względu na okoliczności, postępując w sposób szybki, zdyscyplinowany i przejrzysty. Dążymy do doskonałości i stale wyznaczamy sobie ambitne cele. Trudnościom stawiamy czoła z determinacją i wytrwałością.

INNOWACYJNOŚĆ: zachęcamy do opracowywania i wypróbowywania nowych, skutecznych i konkretnych rozwiązań. Kwestionujemy aktualny stan rzeczy. Zarządzamy złożonością i różnorodnością przypadków w świecie, który podlega ciągłym zmianom. Bierzemy odpowiedzialność za odważne wybory, których celem jest rozwój firmy. Uczymy się na błędach i dążymy do ciągłego doskonalenia.

ZAANGAŻOWANIE: jesteśmy pozytywnie nastawieni, zmotywowani i otwarci na nowe pomysły, style i perspektywy. Promujemy ideę współpracy w grupie. Doceniamy umiejętności i nagradzamy za osiągnięcia. Dzielimy się sukcesami naszej firmy oraz osiągnięciami zespołu i celebrujemy je.

NASZA MISJA:

Misją Angelini jest być blisko ludzi, spełniać ich codzienne potrzeby za pomocą skutecznych, niezawodnych produktów farmaceutycznych, które są powszechnie dostępne. Ich stosowanie zapewnia poprawę zdrowia i samopoczucia. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)