Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Amwin Sp. z o.o. Sp. k.

Kaliska 1D
62-300 Września
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 436 73 13

www.amwin.pl

REALIZACJE AMWIN

Elastyczne podejście pozwala firmie Amwin doradzać i z powodzeniem stosować rozwiązania technologiczne, adekwatne do prowadzonej przez Klienta działalności. Zrealizowane inwestycje odpowiadają surowym normom jakości i oferują sprawdzone, unikalne rozwiązania energo i materiało – oszczędne. Zastosowanie autorskich koncepcji: Green Amwin, Quality Amwin i Safe Amwin wpływa na optymalizację czasu realizacji, oraz kosztów zarówno i na etapie inwestowania jak i późniejszej eksploatacji obiektu oraz Klienci Amwin doceniają nasze wsparcie i kompleksową opiekę na każdym etapie realizacji projektu. Cenią również jakość, estetykę, bezawaryjność i funkcjonalność zaprojektowanych i wybudowanych przez nas obiektów.

Więcej informacji na temat modelu działania Amwin i naszych realizacji, znajduje się na stronie www.amwin.pl, a także w mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i oglądania na kanale You Tube.

NASZA SIEDZIBA

Zapraszamy do poznania nas i naszej siedziby. Poniżej kilka zdjęć naszego biura przy ul. Kaliskiej 1D we Wrześni.. Budynek liczy 527 m2 powierzchni użytkowej, a pomieszczenia zapewniają wysoką funkcjonalność i tworzą optymalne warunki dla rozwoju działów naszej organizacji i obsługi Inwestorów. Biurowiec firmy Amwin to przykład nowoczesnej architektury o oryginalnej stylistyce. Wnętrza utrzymane są w surowym minimalistycznym stylu, z pozostawionymi jako industrialny design instalacjami i elementami konstrukcyjnymi. Obiekt zdobył wielu nagród, m.in.: był finalistą konkursu „Obiekt Roku w systemach Aluprof 2018”, zwycięzcą plebiscytu portalu Bryla.pl, kandydatem do nagrody architektonicznej tygodnika „Polityka” w 2017 roku, a także finalistą najważniejszego konkursu w tej dziedzinie na świecie, czyli berlińskiego "World Architecture Festival".

SUKCESY I INICJATYWY

Jesteśmy dumni z możliwości niesienia pomocy potrzebującym, dlatego chętnie angażujemy się w lokalne i ogólnopolskie projekty z obszaru CSR. Partnerujemy wielu słusznym akcjom. Od 2011 roku jesteśmy sponsorem Klubu Piłkarskiego Victoria Września. Od kilku lat wspieramy także Dom Dziecka w Bninie i w miare możliwości i potrzeb wspieramy projekty związane z lokalną społecznością”. Za zaangażowanie społeczne, bycie fair w biznesie i intensywny rozwój Amwin otrzymał wiele nagród i certyfikatów. Dziękujemy za okazane nam zaufanie.