Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Amwin Sp. z o.o. Sp. k.

Kaliska 1D
62-300 Września
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 436 73 13

www.amwin.pl

Kim jesteśmy

Amwin to jedna z wiodących firm branży budowalnej, działająca w segmencie projektantów i generalnych wykonawców biurowców, hal i obiektów handlowych. W ciągu 25-letniej działalności, staliśmy się wielobranżowym zespołem ekspertów i zrealizowaliśmy dla polskich i zagranicznych Inwestorów ponad 200 obiektów. Zaletą Amwin jest wszechstronność działania i otwartość na realizacje projektów dla różnych sektorów gospodarki. Firma działa w ramach koncepcji „projektuj i buduj”. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem inwestycji: od oceny przydatności nieruchomości gruntowej, przygotowania pełno-branżowego projektu budowlanego i wykonawczego, przez reprezentowanie Inwestora w urzędach w celu uzyskania pozwolenia na budowę, do kompleksowej realizacji budowy, uzyskania pozwolenia na użytkowanie i opieki posprzedażowej. Celem naszych strategicznych działań jest dalszy rozwój w prowadzonym obszarze działalności, przy zachowaniu najwyższej j jakości obsługi i standardu projektowanych i budowanych obiektów.

Nasze Wartości

Amwin to wyjątkowa kultura organizacyjna i wysokie standardy etyczne. Misja i wartości, którymi się kierujemy sprawiają, że jesteśmy wrażliwi na to, co dzieje się wokół nas, dlatego chętnie wspieramy inicjatywy lokalne i ogólnokrajowe. Fundamentem naszej marki są ludzie, twórcy firmy, którzy dzięki swojej ambicji i zaangażowaniu zbudowali i od 25 lat rozwijają markę na rynku budowlanym. Jej filary z kolei tworzą wartości, zasady, jakie przyświecają nam w codziennej pracy. Odwołujemy się do nich w procesie podejmowania decyzji. Zawsze kiedy stajemy przed podjęciem konkretnego działania – wartości są dla nas drogowskazem, wyznaczają kierunek i stanowią sposób realizacji długoterminowych celów. Najwyższe standardy wykonania (Quality Amwin), bezpieczeństwo biznesu Inwestora (Safe Amwin) i dbałość o środowisko (Green Amwin) to, poza poszanowaniem czasu Klientów, najważniejsze filary, które budują kulturę naszej firmy. W ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymaliśmy wiele cennych nagród, certyfikatów i wyróżnień m.in. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Certyfikaty Wiarygodności Płatniczej, a także Certyfikaty Przedsiębiorstwa Fair Play. Wyróżnienia te potwierdzają, że firma jest innowacyjnym, odpowiedzialnym, a tym samym wiarygodnym i godnym zaufania Partnerem w Biznesie i pracodawcą. 

Dołącz do Nas

Na sukces Amwin każdego dnia pracują zatrudnieni w firmie specjaliści. Stanowimy wielobranżowy zespół, szanujemy się i wspieramy w codziennych działaniach. Jesteśmy zaangażowani w to co robimy i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Amwin to środowisko pracy pełne wyzwań, które umożliwia dynamiczny rozwój ścieżki zawodowej i podnoszenie swoich kompetencji. Jako firma odpowiedzialna społecznie oferujemy program praktyk i zdobycie doświadczenia przy realizacji imponujących inwestycji studentom i absolwentom, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w branży budowlanej. Stawiamy na osoby otwarte, chętne do zdobywania nowych umiejętności, podchodzące z pasją i zaangazowaniem do codziennej pracy.


PROCES REKRUTACYJNY

Szanujemy czas kandydatów, dlatego staramy się skrócić proces rekrutacyjny do niezbędnego minimum. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: [email protected]

ETAP 1. APLIKOWANIE NA OGŁOSZENIE

Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutację, znajdują się w wyszukiwarce ofert. Aplikacja odbywa się on-line. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy i zaaplikowania na konkretne stanowisko.

ETAP 2. SELEKCJA DOKUMENTÓW

Analizujemy wszystkie nadesłane do nas dokumenty aplikacyjne i sprawdzamy ich zgodność z profilem poszukiwanego przez nas specjalisty. Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria formalne – zapraszane są telefonicznie na spotkanie do siedziby firmy.

ETAP 3. SPOTKANIA

Spotkania rekrutacyjne prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Podczas rozmowy pytamy kandydatów m.in.: o dotychczasowe doświadczenia i aspiracje zawodowe, powód zainteresowania pracą w naszej firmie, a także oczekiwania dotyczące stanowiska. Rozmowa rekrutacyjna to także okazja do sprawdzenia wiedzy merytorycznej oraz kompetencji miękkich kandydatów.

ETAP 4. PODPISANIE UMOWY

Wybranym podczas rozmów rekrutacyjnych kandydatom proponujemy dołączenie do naszego zespołu, czego konsekwencją jest podpisanie umowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]. Można skontaktować się z nami także telefonicznie, dzwoniąc pod numer: +48 61 436-73-13.


ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU.
CZEKAMY NA CIEBIE.

 

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AMWIN Sp. z o.o. Sp. k., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej rekrutacji”. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AMWIN Sp. z o.o. Sp. k., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Amwin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą we Wrześni przy ulicy Kaliskiej 1D. Dodatkowe informacje dotyczące prowadzonego przez Amwin przetwarzania danych osobowych, w tym w szczególności dotyczące przysługujących Państwu praw, mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej  https://www.amwin.pl/polityka-prywatnosci/.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)