Dane kontaktowe

Amso s.c.

Czarnowiejska 84
30-054 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.amso.pl

POZNAJ NAS

AMSO Komputery poleasingowe. Moglibyśmy napisać, że jesteśmy liderami na rynku komputerów klasy biznesowej, ale nie nam to osądzać. Najstarsi też nie jesteśmy. Nieomylni też raczej nie, gdyż jesteśmy ludźmi. Jednak każdego dnia staramy się słuchać ludzi, być coraz lepszymi i bardziej konkurencyjnymi. Nie chcemy budować haseł lub sloganów bez pokrycia. Jak mamy drapieżną promocję, to tak jest i kropka.  

Kim więc jesteśmy?  Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, a gdy ona jest, to nie liczy się wiek, nie liczą się bariery, nie liczy się nic, bo jest chęć i energia, której inni nie posiadają. Rozumiemy świat nowoczesnych technologii, przedmiotów nowej generacji i widzimy ich wpływ na świat, który staje się prostszy i bardziej otwarty. To dla nas piękne. Teraz dzięki konkurencyjnym cenom staramy się uwolnić piękno zamknięte w nich i przekazać Wszystkim, którzy pragną poznać moc drzemiącą w nich.  

Skoro już nas znacie, to czas poznać kolejnych członków naszej rodziny:  komputery, laptopy, monitory, drukarki oraz faksy . Mają moc i to nie byle jaką, zamkniętą w smukłych obudowach, która oczaruje niejednego wielbiciela nowoczesnych sprzętów. To w nich drzemie myśl najwybitniejszych twórców, którzy stworzyli i wykreowali takie marki, jak:  HP, Dell, Fujiitsu Siemens, Eizo, Brother, Lexmark  i wiele innych. Widząc zaangażowanie tych ludzi i to, że oddali w swój sprzęt niejedną cząstkę swojego „ja”, my traktujemy ich dzieło jak coś żywego, coś o co trzeba dbać, przekazywać dalej, aby cieszyło cały świat.   

Kluczem do naszego sukcesu są pasja i  zaangażowanie naszych pracowników. W swoich działaniach stawiamy na budowanie partnerskich relacji z klientami i współpracownikami oraz dążenie do osiągania wyników. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i ciągły rozwój. Poprzez innowacje, chcemy mieć wpływ na rozwój firmy i otaczającej nas rzeczywistości. To nasze kluczowe kompetencje.

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy. Razem tworzymy dynamiczną organizację opartą o wieloletnie doświadczenie rynkowe, nowoczesne technologie i przyjazną kulturę organizacyjną. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dajemy możliwość angażowania się w innowacyjne i rozwojowe projekty oraz wspieramy w realizacji osobistych pasji i zainteresowań. Dołączając do nas, nauczycie się nowych rzeczy i sprawdźcie je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Już od pierwszego dnia doświadczycie czegoś nowego.

Skoro poznaliście już nas i naszą rodzinę, to zapraszamy do aplikacji!

Staże i praktyki

Staże i praktyki:

Oferujemy praktyki i staże, dzięki którym możesz lepiej poznać naszą firmę, specyfikę pracy w wybranym obszarze oraz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Na praktyki i staże do Amso możesz aplikować w dowolnym terminie – poszukujemy studentów przez cały rok.

Kogo szukamy:

Jeśli w swoich działaniach kierujesz się zaangażowaniem, chęcią rozwoju, jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności oraz lubisz realizować swoje pomysły, to zapraszamy. Czekamy na ambitnych praktykantów chcących rozwijać się i zdobywać wiedzę. Poznaj nas bliżej i zaaplikuj!

Co w zamian:

Praktyki i staże w naszym nowym biurze w Aleksandrowicach . Kilku miesiące szkolenie pod okiem managera i doświadczonego zespołu. Realizacja odpowiedzialnych i ambitnych zadań. Realny wpływ na rozwój projektów.

REKRUTACJA

ETAP 1 - Daj się zrekrutować

W pierwszym kroku wypełnij krótki formularz rekrutacyjny oraz załącz CV.  Gdy Twoja aplikacja wpłynie do nas, przeanalizujemy ją pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji. Jeśli Twoje doświadczenie i wiedza wpisują się w nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą.

ETAP 2 - My zadzwonimy do Ciebie

W momencie pozytywnego rozpatrzenia Twojego  CV skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy telefonicznej będziemy chcieli Cię lepiej poznać, a przede wszystkim to idealny moment, abyś to Ty uzyskał odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

ETAP 3 - Poznajmy się osobiście

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Poznajmy swoje oczekiwania. W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, spotkań może być kilka. Możemy też dodatkowo poprosić Cię o wykonanie zadania.

ETAP 4 - Czas podjąć decyzję

Po spotkaniu rekrutacyjnym dostaniesz od nas informację zwrotną o wyniku rekrutacji.Jeśli okaże się, że Twoja kandydatura była najlepsza, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.  Zaprosimy Cię do naszego biura i podpiszemy umowę.

ETAP 5 - Witamy w Amso!

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu Twój opiekun ułatwi Ci poznanie firmy oraz wdrożenie w nowe obowiązki i zadania.

Benfity

  • Karta multisport
  • Doświadczony mentor
  • Imprezy firmowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nielimitowany zapas kawy
  • Bezpłatny parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia