Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AmRest Sp. z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 15-17
53-332 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.karierawamrest.pl

NIP: 5260211104

Nasz proces rekrutacyjny

ETAP 1

Zbieranie aplikacji

Wypełnij formularz rekrutacyjny, podając kilka podstawowych informacji, takich jak swoje dane kontaktowe oraz oczekiwania finansowe i dostępność. Pamiętaj o załączeniu CV – na jego podstawie podejmiemy decyzję o zakwalifikowaniu Twojej aplikacji do kolejnego etapu rekrutacji. W dowolnej chwili możesz wrócić do swoich dokumentów, klikając w link który otrzymasz w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie Twojego zgłoszenia.

ETAP 2

Selekcja CV

Dokładnie zapoznamy się z każdą aplikacją i ocenimy jej dopasowanie do wymagań stanowiska. Ten etap trwa około 2 tygodnie, a po przeprowadzonej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

Po zakwalifikowaniu Twojej aplikacji do kolejnego etapu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym, oczekiwaniach, a także zweryfikujemy wiedzę na temat AmRest i naszych marek. Jeżeli rola tego wymaga, sprawdzimy Twój poziom znajomości języka angielskiego. Krótko opowiemy o stanowisku i zespole, do którego zaaplikowałeś/łaś i odpowiemy na Twoje pytania.

Przez rozmową zajrzyj na naszą stronę internetową – www.amrest.eu i dowiedz się o naszej organizacji jak najwięcej.

ETAP 4

Spotkanie z managerem

Na spotkaniu poznasz swojego potencjalnego bezpośredniego przełożonego. To dla nas okazja do poznania bliżej Ciebie, Twoich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz kompetencji. My natomiast opowiemy Ci więcej o naszej organizacji, potencjalnych zadaniach oraz możliwościach rozwoju w naszych strukturach. Z przyjemnością odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania. 

Spotkanie potrwa ok. 1 godzinę. 

ETAP 5

Etap dodatkowy - zadanie rekrutacyjne

W procesach rekrutacyjnych na niektóre stanowiska prosimy kandydatów o przygotowanie prezentacji lub rozwiązanie zadania rekrutacyjnego związanego ze stanowiskiem. Wyniki wykorzystywane są wyłączenie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. 

ETAP 6

Oferta

Ostatnim krokiem procesu rekrutacyjnego jest złożenie oferty wybranemu kandydatowi. Podjęcie decyzji nie jest łatwe – wierzymy, że każda osoba, z którą się spotykamy jest wyjątkowa i ma ogromny potencjał. Z tego powodu czasami potrzebujemy więcej czasu na wybranie najlepszego kandydata, dlatego prosimy Cię o cierpliwość.