Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AmRest Sp. z o.o.

ul. Powstańców Śląskich 15-17
53-332 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.karierawamrest.pl

NIP: 5260211104

Odkryj miejsce pełne pasji i możliwości rozwoju!

Dążymy to tego, aby zostać Europejskim Liderem, który inspiruje branżę restauracyjną na całym świecie. Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 25 krajach na całym świecie, tworzymy zatem globalną organizację, która kieruje się wspólnym celem i silnym przekonaniem, że Gościnność to nasz przepis na sukces. Stale rośniemy i rozwijamy się - obecnie jesteśmy jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie, odgrywamy także istotną rolę na rynkach w Rosji i Chinach. Od sushi po burgery, od restauracji funkcjonujących stacjonarnie po wirtualne marki, staramy się tworzyć niezapomniane wrażenia dla naszych gości, ponieważ chcemy zaoferować im o wiele więcej niż tylko wspaniały posiłek.

Nasza historia

Za każdym sukcesem kryje się pewna historia i unikalna recepta na jego osiągnięcie. W przypadku AmRest jest to opowieść o ogromnej pasji, silnej determinacji i głębokiej wierze w ludzi. Nie zawsze było łatwo; zasmakowaliśmy zarówno gorzkiej, jak i słodkiej strony budowania biznesu. Branża restauracyjna charakteryzuje się ciągłą zmianą. W tak dynamicznie zmieniającym się środowisku nasi pracownicy wykazali niesłabnące pragnienie uczenia się, adaptacji i rozwoju, co doprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz.  

Nasza historia zaczęła się w 1993 roku, wraz z przybyciem do Polski dwóch młodych amerykańskich przedsiębiorców –  Henry’ego McGoverna i Donalda Kendalla Jr. z pomysłem założenia firmy. Ich marzenie zmaterializowało się w postaci franczyzy Pizza Hut w centrum wrocławskiego rynku. Dziś z radością witamy naszych gości i serwujemy im nasze wyjątkowe produkty w ponad 2300 restauracjach i kawiarniach, za pośrednictwem 10 marek, w 25 krajach na całym świecie. Jesteśmy dumni z organizacji, którą zbudowaliśmy przez ostatnie 28 lat. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia, a my mamy ochotę na jeszcze więcej! 

Ludzie są sercem naszej działalności

AmRest tworzą ludzie – to właśnie nasi pracownicy są spoiwem naszej kultury. Posługujemy się różnymi językami, pracujemy dla różnych marek, lecz wszyscy jesteśmy AmRestowiczami - ludźmi podzielającymi te same wartości i przekonania. Mamy pasję do ciągłego uczenia się i chcemy inspirować globalną branżę restauracyjną. Nasza wyjątkowa kultura w połączeniu z pasją AmRestowiczów to siła napędowa do osiągania nawet najbardziej wymagających celów. 

Wiemy, że droga do serc naszych Gości wiedzie przez ich żołądki. Serwowanie pysznych produktów w przyjaznej atmosferze oraz wywoływanie uśmiechu na ich twarzach, podobnie jak wtedy, gdy gościmy rodzinę i przyjaciół we własnym domu - oto sposób w jaki zdobywamy serca naszych Gości. Ale nie ograniczamy się do tego - dbamy również o to, aby nasi koledzy i współpracownicy otrzymali najlepszą możliwą obsługę. Wierzymy w otwartą i szczerą komunikację i traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – w sposób przyjazny i pełen szacunku. Wiemy, że dzięki silnym wartościom, pasji i dyscyplinie możemy zdobywać serca naszych Gości, nieść dobro oraz rozwijać się razem jako Rodzina AmRest. 

Nasze wartości są częścią tego, kim jesteśmy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (81)