Dane kontaktowe

Amiblu Poland Sp. z o.o.

ul. Koksownicza 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska
Telefon: 32 639 04 50
[email protected]

www.amiblu.com/pl

NIP: 954-23-55-997

Witamy w Amiblu Poland

Dołącz do nas w podróży przez świat systemów rur GRP

Amiblu jest producentem rur i kształtek z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym (GRP). Oferujemy rury GRP produkowane metodą odlewania odśrodkowego (technologia Hobas), rury produkowane metodą ciągłego nawijania włókien (technologia Flowtite), rury niekołowe NC oraz kształtki.

Posiadamy dekady doświadczeń w zakresie rozwiązań dla gospodarki wodno-ściekowej, przemysłu i elektrowni wodnych. Systemy rur Amiblu są instalowane w 125 krajach na całym świecie a łączna długość wyprodukowanych przez nas rur mogłaby okrążyć kulę ziemską kilka razy.

Rury GRP Amiblu powstają w 6 centrach produkcyjnych zlokalizowanych w Europie (w Niemczech, Rumuni, Hiszpani i w Polsce). Nad innowacjami, rozwojem produktu i technologii czuwa certyfikowane Centrum Technologii GRP zlokalizowane w Norwegii. Ciągła kontrola jakości, od dostarczanych surowców do gotowych produktów, prowadzona jest także przez laboratoria jakości we wszystkich zakładach produkcyjnych.

W Polsce nasze wyroby powstają w dwóch wyspecjalizowanych fabrykach. W Dąbrowie Górniczej produkujemy rury w technologii Hobas oraz wytwarzamy kształtki dla potrzeb naszych Klientów w całej Europie, natomiast fabryka w Gdańsku specjalizuje się w produkcji rur w technologii Flowtite oraz produkcji paneli niekołowych NC.

Amiblu Poland Sp. z o.o. zatrudnia ponad 400 osób, m.in. w działach produkcyjnych, logistycznych, administracyjno-biurowych oraz inżynierskich, zlokalizowanych przy fabrykach w Gdańsku i Dąbrowie Górniczej oraz w Poznaniu - gdzie również znajduje się Biuro Obsługi Klienta. Nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży obsługują teren całego kraju.

Jako że zasięg sprzedaży Amiblu Poland obejmuje także rynki wschodnie – nasi przedstawiciele pracują również na Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie, Estonii i w Rosji.

Wspólnie budujemy infrastrukturę dla przyszłych pokoleń.

Nasze oddziały w Polsce

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)