Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Amer Sports

Aleja Pokoju 5
31-548 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 9452166264

STAŻE I PRAKTYKI

Projekty rekrutacyjne na staże prowadzone są przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb biznesu.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Wsparcie działań bieżących w dziale Zobowiązań, Należności lub Księgi Głównej.
  • Księgowanie, wprowadzanie danych oraz procesowanie dokumentów.
  • Przygotowywanie, realizowanie i rozliczanie płatności .
  • Tworzenie i zarządzanie kontami dostawców i klientów.
  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz ze spółkami Amer Sports.

Wymagania:

Szukamy Studentów, którzy:

  • Studiują na kierunkach ekonomicznych lub lingwistycznych (III, IV, V rok).
  • Posiadają umiejętności analitycznego myślenia, są skrupulatni i przywiązują wagę do szczegółów.
  • Biegle posługują się językiem angielskim w mowie i piśmie oraz drugim językiem obcym w stopniu komunikatywnym.
  • Zaprzyjaźnili się nieco z Excelem.
  • Są otwarci na rozwój w księgowości i gotowi do wykonywania pracy powtarzalnej, choć wciąż ciekawej.
  • Wiedzą jak zorganizować sobie własny czas pracy.
  • Są dyspozycyjni min. 20 godzin tygodniowo.

Firma oferuje:

  • Pełnopłatny, 6-miesięczny staż w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży sportowej.
  • Możliwość przedłużenia stażu lub przejścia na umowę o pracę.
  • Wysokie standardy i metodologię pracy w obszarze księgowości i finansów.
  • Praktyczne wykorzystanie znajomość języków obcych.
  • Udział w szkoleniach przygotowujących do pracy w księgowości korporacyjnej.

Każdy nowo zatrudniony stażysta bierze udział w cyklu wdrożeniowym. Zapewniamy trening na daną role, jak rówiez szkolenia w innych obszarach księgowych.