Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Amer Sports

Aleja Pokoju 5
31-548 Kraków
małopolskie, Polska

NIP: 9452166264

Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych i z entuzjazmem, chętnych tworzyć środowisko kładące nacisk na współpracę w zespole, kreatywność i otwartość. A także:

  • bardzo dobrze znających język angielski i/lub drugi język obcy europejski (głównie francuski, niemiecki i rosyjski)
  • posiadających umiejętności analityczne
  • mających doświadczenie lub wykształcenie księgowe. Projekty rekrutacyjne prowadzone są przez cały rok w zależności od uruchamiania nowych procesów i bieżących potrzeb biznesu.

ETAP 1

APLIKACJA

Zapoznaj się uważnie z naszą ofertą: z zadaniami na stanowisku oraz wymaganiami odnośnie kwalifikacji. Możesz aplikować odpowiadając na naszą konkretną ofertę lub, jeśli w danym momencie nie prowadzimy żadnych procesów rekrutacyjnych, przesyłając swój życiorys w języku angielskim bezpośrednio na adres: [email protected]. Twoja aplikacja znajdzie się w naszej bazie danych.

ETAP 2

WERYFIKACJA APLIKACJI

Po otrzymaniu aplikacji, sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi potrzebami i wymaganiami stanowiska. Jeśli tak, zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 3

SPOTKANIA REKRUTACYJNE

Na spotkaniach rekrutacyjnych z przedstawicielem działu personalnego oraz menedżerem danego zespołu weryfikujemy Twoją motywację do podjęcia pracy, wiedzę merytoryczną oraz dotychczasowe doświadczenie. W przypadku stanowisk wymagających płynnej znajomości języka obcego, możesz spodziewać się dodatkowej weryfikacji: rozmowy w j. obcym oraz zadania pisemnego. Spotkanie jest także okazją do rozmowy na temat przyszłej pracy – odpowiadamy na Twoje pytania odnośnie zakresu odpowiedzialności i warunków pracy.

ETAP 4

ZAKOŃCZENIE PROCESU

Jeśli pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji kontaktujemy się z Tobą, żeby przedstawić naszą ofertę: telefonicznie lub w trakcie spotkania. Niezależnie od wyniku rekrutacji, możesz liczyć na kontakt z naszej strony.