Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AMBRA S.A.

ul. Puławska 336
02-819 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 566 33 00
Fax: +48 22 566 33 03

www.ambra.com.pl/kariera

NIP: 9180000755

O nas:

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

W tym roku obchodzimy 30 urodziny!

Nasze spółki

AMBRA S. A. to spółka dominująca Grupy AMBRA. W skład spółki wchodzą działy wsparcia administracyjnego HR z Komunikacją Wewnętrzną, IT, Prawny i Finanse oraz Zakład Produkcyjny.  

AMBRA Brands Sp. z o.o. to spółka, której domeną jest działalność rynkowa. W niej umiejscowione są wszystkie działy biznesowe, czyli cała Sprzedaż (Sprzedaż tradycyjna, Sprzedaż nowoczesna – sieci handlowe, Sieć Sklepów Centrum Wina i HoReCa), Marketing, Zakup Towarów, Logistyka oraz całe wsparcie sprzedaży i obsługa klienta.

Winezja.pl Sp. z o.o. jest serwisem internetowym skierowanym do miłośników wina - niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia. To dział sprzedaży B2B i obsługa klienta.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 336, gdzie mamy piękne, zielone biuro.

Zakład Produkcyjny zlokalizowany jest w Woli Dużej koło Biłgoraja.

Wiedza winiarska na wyciągnięcie ręki!

Wino jest naszą pasją, którą dzielimy z ponad 170 000 uczestnikami programu „Kocham Wino”. Naszym celem jest edukacja branżowa i dzielenie się wiedzą winiarską ze wszystkimi pracownikami.

Chcesz aplikować, ale nie masz wiedzy winiarskiej? Nie obawiaj się. My wiemy, jak tę wiedzę przekazać. Wystarczy Twoja chęć uczenia się, pozytywne nastawianie do ludzi, otwarty umysł i ciekawość świata… resztą zajmiemy się my!

Dla każdego nowozatrudnionego w strukturach Centrum Wina pracownika przygotowaliśmy pakiet szkoleń umożliwiający zdobycie wiedzy winiarskiej od podstaw z możliwością jej ciągłego pogłębiania. Poprzez szkolenia produktowe połączone z degustacją czy wyjazdy do winnic stale rozwijamy się i podążamy za nowościami.

Uwaga! Wiedza winiarska może stać się Twoją pasją! :)

Nasze wartości to MY

Lubimy angażować się w nowe projekty, podejmować ciekawe wyzwania. Przede wszystkim stawiamy na WSPÓŁPRACĘ. Wierzymy, że efektywność i innowacyjność będą wzmacniać nasze przewagi konkurencyjne i przyspieszać rozwój. Dlatego w 2016 roku uruchomiliśmy Bank Pomysłów - platformę intranetową umożliwiającą pracownikom dzielenie się pomysłami na innowacje. Dzięki jednemu ze zrealizowanych pomysłów nasze biuro w Warszawie znaczącą część zapotrzebowania na energię elektryczną czerpie z paneli słonecznych.

Czekamy na pomysły każdego pracownika!

Kiedy tylko możemy porzucamy auta oraz komunikację miejską i dojeżdżamy do pracy rowerem! Bo chcemy być zdrowsi i sprawniejsi, w drodze do pracy dotleniamy nasze szare komórki i zmniejszamy zanieczyszczenie powietrza, a przy okazji włączamy się w sportową rywalizację. Mamy też drużynę biegową ZWINNI!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)