Dane kontaktowe

Amago Sp. z o.o.

Cholerzyn 383
32-060 Liszki
małopolskie, Polska

www.amago.pl

NIP: 6792119150

POZNAJ NAS

Spółka AMAGO została założona w 1994 roku w Wielkiej Brytanii (AMAGO Ltd.), by rok później przenieść się do Francji (AMAGO FRANCE Sarl), a w 1996 roku na stałe „zakotwiczyć” w Polsce (AMAGO Sp. z o.o.). Firma jest dystrybutorem światowych producentów sprzętu budowlanego, fundamentowego, wiertniczego, drogowego. Struktura firmy opiera się o wzajemnie uzupełniające się działy, dzięki czemu Amago jest swoistym konsultantem dla firm z branży budowlanej, drogowej, wiertniczej, fundamentowej i wydobywczej.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz doskonałej znajomości światowego rynku wybraliśmy tylko prężnych partnerów, produkujących najlepsze maszyny budowlane (Hyundai, MST), wraz z pełną gamą osprzętu (Daemo, MBCrusher, Auger Torque, PTC),  kruszące i przesiewające (Keestrack), drogowe (Astec, Roadtec), wiertnicze (Fraste) i fundamentowe (Mait, Mecbo).

Strategicznym punktem naszej Spółki jest Serwis Amago, który tworzy wyspecjalizowanych mobilnych serwisantów – mechaników. Dział techniczny oferuje również bogaty zakres usług warsztatowych i remontowych. Serwis maszyn jest najlepszym sposobem na odzyskanie ponownej wydajności sprzętowej.

Amago jest firmą z polską tradycją o całkowicie polskim kapitale, która ceni sobie rzetelność i profesjonalne podejście do Klienta.

Amago ma zasięg ogólnopolski i poza siedzibą, która mieści się w Cholerzynie koło Krakowa (2km od Balic), posiada oddziały w kilku kluczowych miastach, a także mobilną flotę serwisową na terenie całego kraju. Usługi serwisu Hyundai jak i innych producentów znajdą Państwo między innymi w Warszawie, Gdańsku czy Poznaniu

OFERTY PRACY

Do naszej ZAŁOGI szukamy kreatywnych ludzi z pasją, otwartym umysłem i chęcią do poznawania Świata. Specjalistów oraz tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)