Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Aluplast Sp. z o.o.

Gołężycka 25A
61-357 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 654 34 00
Fax: 61 654 34 99
[email protected]

www.aluplast.com.pl

NIP: 5540240242

Kim jesteśmy

Jesteśmy największym na rynku polskim producentem profili okiennych z PVC. Należymy do Grupy Aluplast posiadającej 24 oddziały produkcyjne i przedstawicielstwa, poprzez które firma jest obecna w ponad 80 krajach na całym świecie. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Poznaniu, obecnie zatrudniamy ok 550 osób. W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.

Więcej niż miejsce pracy

Jesteśmy firmą rodzinną o 35-letniej historii. Pomimo globalnej skali działania i dynamicznego wzrostu nie zatraciliśmy wyjątkowego charakteru rodzinnego przedsiębiorstwa. Wspólnie tworzymy pozytywne środowisko pracy, w którym zapewniona jest szeroka swoboda w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz możliwość realizacji własnych pomysłów. 

Ludzi w naszej firmie cechuje zaangażowanie i entuzjazm, których każda innowacyjna firma potrzebuje, by się rozwijać. Bliska komunikacja pomiędzy kierownictwem a pracownikami, którzy biorą udział we wszystkich istotnych procesach decyzyjnych, gwarantuje przyjazną atmosferę i koleżeńskie relacje. 

O dobrych warunkach i wysokich standardach firmy w zarządzaniu relacjami pracowniczymi świadczy wysoki odsetek pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy. To właśnie zaangażowani i kreatywni pracownicy odpowiadają za rynkowy sukces firmy aluplast i jej innowacyjnych produktów.

Twoje korzyści w aluplast

Oprócz wynagrodzenia za pracę, premii i nagród, pracownicy aluplast korzystają z pakietu pozapłacowych benefitów o różnym charakterze. Zobacz, co zyskujesz, stając się pracownikiem Aluplast.

Proces rekrutacji

Krok 1 Zgłaszasz swoją kandydaturę.
Jeśli znalazłeś/-łaś wśród naszych aktualnych ofert pracy taką, która Cię interesuje, po prostu zgłoś się - wyślij nam swoje CV poprzez system aplikacyjny - sprawdź ogłoszenia na stronie OFERTY PRACY.

Krok 2 Analiza zgłoszeń.
Po otrzymaniu zgłoszenia nasz dział kadr zapozna się z Twoim CV, analizując je pod kątem doświadczenia i posiadanych przez Ciebie umiejętności. Każde zgłoszenie jest ważne - czytamy każdą aplikację, a Ty możesz być pewien, że zawsze otrzymasz od nas odpowiedź. Gdy uznamy, że jesteś osobą, której brakuje w aluplast, z pewnością zaprosimy Cię na rozmowę.

Krok 3 Spotkanie rekrutacyjne: poznajmy się bliżej!
To najważniejszy etap naszej rekrutacji. Na spotkaniu  opowiemy Ci o firmie i o stanowisku na które się ubiegasz. Chcemy też się dowiedzieć  o Tobie jak najwięcej: co jest dla Ciebie ważne, czego oczekujesz od nas, jakie masz dotychczasowe doświadczenie. W niektórych przypadkach możemy poprosić Cię o drugie spotkanie. Jeśli to Ciebie szukamy, zaprosimy Cię abyś dołączył do naszego zespołu. Po spotkaniu zawsze otrzymasz informację zwrotną.

Krok 4 Witaj w Aluplast!
Jeżeli obydwie strony są zadowolone z zaproponowanych warunków współpracy, podpisujemy umowę i formalnie dołączasz do rodziny aluplast. Pierwszego dnia pracy zostaniesz wprowadzony/-na przez osoby z działu HR w nowe środowisko pracy. Wszyscy razem postaramy się aby pierwszy dzień upłynął Ci w ciekawej oraz miłej atmosferze. Witaj w Aluplast!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)