Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Alteams Poland Sp z o.o.

ul. Abrahama 10
84-300 Lębork
pomorskie, Polska

NIP: 5272685687

Poznaj nas:

Alteams Poland to lokalny przedstawiciel globalnej firmy i stabilny partner biznesowy. Zajmujemy się odlewem i produkcją części aluminiowych głównie dla przemysłu telekomunikacyjnego, mechatronicznego oraz sektora automotive w segmencie pojazdów elektrycznych. 

Niezmiennie od 2014 roku  prężenie rozwijamy się dla swoich klientów, wkraczamy na coraz to nowsze rynki i inwestujemy w nowoczesną technologię.

Ludzie to klucz do naszego sukcesu.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym wypracowanym przez lata atutem jest przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół. Mocnymi stronami Alteams Poland są także doskonała lokalizacja oraz możliwość pracy z najnowocześniejszą technologią/możliwość pracy wśród zaawansowanych technologicznie maszyn.

Nastawienie na wysoka jakość.

Spełniamy standardy, których wymaga nasz klient. Uważnie słuchamy Twoich potrzeb i wymagań.

Koncentrujemy się na obsłudze klienta i pomagamy w rozwoju działalności i produktów naszych klientów od projektu po wykonanie.

Nasze znaczące inwestycje w badania i rozwój dowodzą, że stale rozwijamy się jako firma i jako producent.

Dotrzymujemy obietnicy

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość produktów, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny. Dotrzymujemy naszych harmonogramów i planów. Osiągamy to poprzez staranne planowanie procesów i praktyk, a także tworzenie kultury współodpowiedzialności.

W Alteams wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Każdy z nas jest wart zaufania. Wszyscy staramy się sprostać temu wyzwaniu i dzięki temu osiągamy sukces - razem.

W związku z nieustannym rozwojem Alteams Poland poszukujemy pracowników do naszego zakładu w Lęborku na stanowiska operatorskie do działu CNC i odlewni, a także inżynierów i specjalistów w dziedzinie odlewnictwa i procesów okołoprodukcyjnych.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to adekwatne do posiadanych kompetencji wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także pakiety medyczne. Poprzez bogaty program podnoszenia kwalifikacji wspieramy ambicje naszych pracowników, gdyż cenimy tych, którzy traktują szkolenia i naukę jako inwestycję w dalszy samorozwój.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii naszej firmy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)