Dane kontaktowe

Alshaya Poland

ul. Łucka 2/4/6
00-845 Warszawa
mazowieckie, Polska

alshaya.com/locations/poland

NIP: 5272506584

Poznaj nas

Jesteśmy międzynarodową firmą franchisingową obecną w Polsce od 2007 roku.  W swoim portfolio zrzeszamy takie marki jak Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC oraz Bath & Body Works. Obecnie posiadamy ponad 30 sklepów w Polsce i nieustannie się rozwijamy.

Nasze marki:

THE BODY SHOP

The Body Shop jest oryginalną, naturalną oraz etyczną marką kosmetyczną założoną w 1976 roku w Wielkiej Brytanii.

Nasza misja:

Od lat wierzymy w wartości naszej marki – prowadząc biznes, zawsze staramy się chronić naszą piękną planetę i ludzi, którzy ją zamieszkują. Nie robimy tego, bo ...jest to modne. Robimy to, bo tylko ta droga jest właściwa. Naturalna droga do piękna.

Całą swoją działalność The Body Shop opiera na 5 zasadach:

  • Nie testujemy na zwierzętach;
  • Bronimy Praw Człowieka;
  • Chronimy naszą Planetę;
  • Wspieramy Uczciwy Handel;
  • Wzmacniamy samoocenę;
     

MAC

Jest to marka kosmetyczna założona w 1984 roku w Toronto przez dwóch artystów - fotografa i wizażystę. Tworząc swoje kosmetyki MAC kieruje się hasłem: dla każdego wieku, dla każdej rasy, dla każdej płci.

MAC posiada linię pomadek i błyszczyków do ust Viva Glam, z których cały dochód przeznaczany jest na walkę z HIV/AIDS.

Marka MAC dbając o środowisko naturalne od lat prowadzi akcję BACK2MAC, czyli program, w ramach którego puste opakowania po produktach MAC można wymienić na pomadkę.


VICTORIA’S SECRET

Marka została założona w 1977 roku w San Francisco.

Victoria's Secret jest marką zainspirowaną miłością do bielizny. Pragniemy, aby w każdej kobiecej garderobie na zawsze zagościło piękno i fantazja. Wierzymy, że małe luksusy mają wielkie znaczenie, a to co jest najbliżej ciała - jest zawsze najbliżej serca. 


BATH&BODY WORKS

Jest amerykańską marką, stworzoną w 1990 roku w New Albany w stanie Ohio. Stawiamy na innowacyjność, jakość i skuteczność. Inspiruje nas moda i natura, a przede wszystkim jesteśmy całkowicie oddani zapachom.

Tworzymy wyjątkowe kosmetyki i akcesoria zapachowe do domu. Przez ostatnie 10 lat odmieniliśmy przemysł kosmetyczny, dzięki naszym pachnącym, aromatycznym produktom pielęgnacyjnym.

Uwielbiamy i troszczymy się o Naszych Klientów! Pomagamy odnaleźć i wybrać unikalne zapachy, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i Twojego domu.
 

Ostatnie wpisy dla Alshaya Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)