Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Alshaya Poland

ul. Łucka 2/4/6
00-845 Warszawa

alshaya.com/locations/poland

NIP: 5272506584

Poznaj nas

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, Bath & Body Works.

W naszej firmie prowadzimy co roku badania zaangażowania Pracowników. Z ich odpowiedzi wybraliśmy hasła, które najczęściej występowały i kojarzyły się naszym Pracownikom z  pracą.

Customer First

Klient jest w centrum naszej uwagi. Budujemy zdrowe relacje z naszymi Klientami poprzez identyfikację ich potrzeb i zapewnienie najlepszych możliwych doświadczeń zakupowych.

Przyjazna atmosfera pracy

Alshaya to nie tylko miejsce pracy, ale również kultura organizacji, tworzona przez ludzi i dla ludzi. Co to oznacza dla każdego z nas? Przede wszystkim komfortową atmosferę opartą na zaufaniu, przyjaźni i ciepłych relacjach bez względu na staż czy stanowisko pracy.

Stabilna praca, bezpieczeństwo, troska o pracownika

Troska o pracownika nie jest jedynie pustym hasłem. Tylko dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby pracowników można uzyskać stabilne, bezpieczne środowisko pracy. To ważne dla nas wszystkich.

Zgrany Zespół

Lubimy się. Tyle i aż tyle. W pracy spędzamy dużą część czasu każdego dnia, dlatego stworzenie zgranego zespołu jest tak istotne.

Szacunek, zaufanie od Przełożonych

Bez względu na to, czy chodzi o pracowników w sklepach czy w biurze, nie tworzymy sztucznych barier. To ważne w budowaniu wzajemnego zaufania, szacunku i zdrowej atmosfery. Zaangażowanie pracowników przekłada się na uznanie. Motywacja w miejscu pracy to element, bez którego trudno jest osiągnąć nie tylko wyniki, ale również rozwijać się zawodowo.

Stabilność, bezpieczeństwo

Wyznaczanie realnej ścieżki kariery, szkolenia, wsparcie od kadry kierowniczej, otwartość na pomysły, systemy bonusowe – to właśnie te elementy tworzą stabilność pracy w naszej firmie. 

Marki, dla krórych możesz pracować:

Victoria's Secret to największy na świecie sklep z bielizną oferujący szeroki asortyment nowoczesnych, inspirowanych modą kolekcji, w tym charakterystyczne biustonosze, majtki, bieliznę, codzienną bieliznę nocną i modę sportową, a także nagradzane prestiżowe zapachy i pielęgnację ciała. Z prawie 1400 sklepami detalicznymi na całym świecie i zatrudniającą głównie ponad 25 000 kobiet, Victoria's Secret może pochwalić się największym zespołem specjalistów na całym świecie w dziedzinie biustonoszy. Victoria’s Secret angażuje się w inspirowanie kobiet na całym świecie produktami i doświadczeniami, które podnoszą na duchu i wspierają je oraz ich podróż, jednocześnie tworząc relacje na całe życie i rozpowszechniając pozytywne zmiany.

Bath&Body Works to słynna amerykańska marka całkowicie oddana zapachom! Założona w New Albany w Ohio w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, szczyci się zamiłowaniem do innowacyjności, jakości i skuteczności swoich produktów. Przez ostatnią dekadę B&BW odmieniła przemysł kosmetyczny wprowadzeniem pachnących, aromatycznych produktów takich jak żele pod prysznic, balsamy, świeczki i akcesoria, skupiając się na tworzeniu i oferowaniu najlepszych produktów czerpiących inspirację z natury.

The Body Shop jest naturalną i etyczną marką kosmetyczną, będącą przykładem firmy przyjaznej środowisku. Szeroka gama produktów The Body Shop obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, twarzy oraz makijażu, a wśród nich także produkty wegetariańskie i wegańskie. W ofercie sklepu można znaleźć kultowe masła, pachnące żele pod prysznic, balsamy do ciała, peelingi, olejki zapachowe i inne produkty zawierające unikatowe i starannie wyselekcjonowane składniki z całego świata. Marka jako pierwsza wprowadziła na rynek w całości biodegradowalne opakowania, jest zaangażowana w liczne akcje na rzecz ratowania naszej planety i od lat wspiera kobiety na całym świecie. The Body Shop jest pierwszą marką kosmetyczną, która za swoja misję postawiła handel w zgodzie z etyką, tworząc tym samym własny program Community Trade.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)