Dane kontaktowe

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

ul. Wołoska 22a
02-675 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.alphabet.com/pl-pl/kariera

O Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

Alphabet to jeden z czterech największych dostawców usług Car Fleet Management w Europie, reprezentowany w 28 krajach i finansujący obecnie flotę ponad 700,000 samochodów.

Kim jesteśmy?

Firma powstała w 1997 roku, a od 2011 stanowi część Grupy BMW specjalizującą się w leasingu i zarządzaniu flotą. Doświadczenie i gruntowna wiedza stanowią podstawę oferty nowoczesnych produktów, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klientów. Firma oferuje szeroki zakres usług na każdym etapie współpracy – od doradztwa i finansowania po wsparcie serwisowe, jak również kompleksowe programy zarządzania flotą wszystkich marek.

Alphabet na polskim rynku

W Polsce Alphabet również zajmuje czwarte miejsce wśród największych dostawców rozwiązań Car Fleet Management, zarządzając obecnie flotą przeszło 18 000 aut. Firma rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2011 roku, wraz z przejęciem struktur funkcjonującego od 2001 r. ING Car Lease.

Sukces Alphabet jest możliwy dzięki zgranej grupie ludzi, dlatego pracownicy znajdują się
w centrum naszej strategii. Rozwijamy się dzięki kreatywności, pasji i zaangażowaniu naszych pracowników
w budowanie wspólnej przyszłości.

Alphabet Polska zatrudnia obecnie ok. 100 pracowników w czterech departamentach: Sprzedaży i Marketingu, Operacyjnym, Finansowym oraz Wsparcia Biznesu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)