Dane kontaktowe

Allianz Trade

Al. Jerozolimskie 98
00-807 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213231588

Poznaj nas

Allianz Trade to światowy lider sektora ubezpieczeń należności oraz uznany specjalista w obszarach gwarancji ubezpieczeniowych i odzyskiwania należności. Firma obecna jest w ponad 50 krajach, gdzie zatrudnia 5.800 pracowników. Allianz Trade jest członkiem Grupy Allianz.

W Polsce działamy od 1998 roku, początkowo pod nazwą Hermes Serwis Ubezpieczeń Kredytowych Sp. z o. o., prowadziliśmy działalność jako agent TU Allianz Polska S.A. Pozwoliło nam to już od samego początku zaoferować naszym klientom obsługę opartą o niezbędny potencjał finansowy i międzynarodowe standardy. Od 2004 roku, na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów RP, działamy samodzielne jako Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. Od tego czasu branża ubezpieczeń należności w Polsce znacznie się rozwinęła, a dzięki dostosowywaniu naszych produktów ubezpieczeniowych do zmieniających się potrzeb polskich przedsiębiorców, Allianz Trade uzyskał pozycję lidera na tym rynku.

Allianz Trade to znak towarowy używany do oznaczania usług świadczonych przez Euler Hermes

W SKŁAD NASZEJ GRUPY W POLSCE WCHODZĄ:

Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. które specjalizuje się w ubezpieczeniach należności handlowych, oraz gwarancjach ubezpieczeniowych.

Euler Hermes Collections Sp. z o.o. oferujące windykację polubowną i analizy branżowe.

Euler Hermes, Okurowska-Minkiewicz, Maliszewski - Kancelaria Prawna Sp. k. której specjalnością jest dochodzenie należności na drodze sądowej oraz szeroko rozumiane doradztwo prawne w działalności gospodarczej.