Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Allegro.pl sp. z o.o.

Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań
wielkopolskie, Polska

allegro.tech

NIP: 5272525995

Nasze biura

Główna siedziba Allegro mieści się w Poznaniu. Mamy też biura w Warszawie, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu. Zobaczcie dwa największe biura, czyli poznański "Pixel" oraz "Dom Allegro" w Warszawie.

Nasze inicjatywy

Występujemy na wielu konferencjach, prowadzimy bloga technicznego – allegro.tech, organizujemy liczne meetupy, udostępniamy Allegro Tech Podcast oraz dajemy naszym pracownikom możliwość prowadzenia kursów w ramach Akademii Allegro. W naszych biurach znajdują się także miejsca do bookcrossingu. A to wszystko po to, by dzielić się naszym doświadczeniem, dobrymi praktykami i inspirującymi case-studies.

Dodatkowo co roku organizujemy we wszystkich lokalizacjach Dzień Dziecka, a poprzez akcję Kręć Kilometry stawiamy w całej Polsce rowerowe stojaki i stacje naprawcze. Od samego początku wspieramy WOŚP oraz Poll’n’Rock, dlatego zapraszamy do naszej strefy podczas festiwalu. 

A po pracy...

Dbamy o równowagę, dlatego dwa razy do roku wszyscy pracownicy spotykają się na imprezie firmowej i nie tylko! Dla naszych pracowników z zespołu Technologii, co roku organizujemy Allegro Tech Metting, czyli wewnętrzną konferencję, podczas której czerpiemy od siebie wiedzę.