Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Allegro.pl sp. z o.o.

Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań
wielkopolskie, Polska

allegro.tech

NIP: 5272525995

Benefity

Znamy potencjał, który tkwi w pracownikach Allegro. Wiemy też, że powinni czuć się odpowiednio wynagrodzeni za ich ciężką pracę. Dlatego stworzyliśmy system benefitów, który jest odpowiedzią na ich potrzeby. Co ważne nie jest to zamknięty katalog, a lista którą stale rozwijamy i dopasowujemy według wszystkich sugestii.

Nie bez powodu, aż 93% pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy.  

Owoce i warzywa

Codziennie do biur dostarczane są sezonowe, świeże warzywa i owoce oraz zioła. Pracownicy korzystają też z nielimitowanego dostępu do kawy, herbaty oraz płatków śniadaniowych.

Atrakcyjne przestrzenie biurowe

Nasze biura, zostały zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nich komfortowo. Poza tradycyjnymi miejscami do pracy biurowej znajdują się pomieszczenia, gdzie można przygotować i zjeść posiłek, odpocząć, a nawet zagrać w piłkarzyki czy bilard.

MindUp

To wachlarz szkoleń i warsztatów, a także zajęć językowych i studiów podyplomowych dofinansowywanych przez firmę.

Program zdrowie

Zdrowie pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego prowadzimy spotkania i warsztaty ze specjalistami. Dla osób potrzebujących relaksu przygotowaliśmy też przestrzenie z fotelami masującymi.

Opieka medyczna

W ramach programu benefitów pracownicy mogą wykupić opiekę medyczną nie tylko dla siebie, ale także dla swoich bliskich.

Żłobek i Przedszkole "WOW"

Firmowe przedszkole i żłobek, zlokalizowane jest na terenie Biurowca PIXEL w Poznaniu, dzięki czemu pracownicy mogą być stale blisko swoich pociech.

Dodatek do opieki nad dzieckiem

Jest też możliwość wyboru dodatku, który zostanie przeznaczony na comiesięczne dofinansowanie przedszkola, żłobka lub opiekunki.

Karta sportowa

Siłownia, lekcje tańca czy crossfit? Karty Multisport pozwalają indywidualnie wybrać zajęcia. Każdy ma możliwość zamówienia pakietu dla siebie, osoby towarzyszącej oraz trojga dzieci. Pracownicy Allegro w Warszawie mogą korzystać z siłowni Calypso zlokalizowanej w biurowcu Q22.

Karta restauracyjna

To idealny wybór dla osób, które preferują korzystanie z usług gastronomicznych i cateringowych w biurach lub okolicznych restauracjach.

Dodatek komunikacyjny

W ramach pakietu benefitów istnieje możliwość wyboru dodatku komunikacyjnego, który można przeznaczyć na opłacenie biletu miesięcznego czy zakup paliwa.

Ubezpieczenie na życie

Pracownicy mogę wykupić ubezpieczenie nie tylko dla siebie, ale także małżonka/partnera i dziecka. Kilka wariantów świadczeń pozwoli każdemu znaleźć to czego potrzebuje, a wszystko na preferencyjnych warunkach, dostępnych wyłącznie dla pracowników Allegro

Bank Punktów

Zgromadzone punkty, można przeznaczyć na zakup bonów Allegro dostępnych tylko dla pracowników, a także voucherów do sklepów i na usługi.

Eventy

Nie samą pracą żyjemy. Dwa razy do roku spotykamy się na imprezie firmowej w gronie wszystkich pracowników, a w ramach zespołów korzystamy z budżetów integracyjnych. Świętujemy także Dzień Dziecka, Tłusty Czwartek, Dzień Świętego Marcina. Raz do roku inżynierowie Allegro spotykają się na Allegro Tech Meeting.