Dane kontaktowe

Allcomp Polska sp. z o.o.

Krakowska 1
40-391 Katowice
śląskie, Polska

www.allcomp.pl

NIP: 9542629609

Polska firma

Od ponad 25 lat działamy na rynku. Od 10 lat jako firma produkcyjna. Jesteśmy ciągle rosnącą organizacją o średniej wielkości. Polskie korzenie, polski kapitał, polska technologia, międzynarodowi klienci. Promujemy POLSKIE!

Ludzie

Nasza firma to ludzie. W naszym gronie znajdziesz ludzi pełnych pasji, energii, pozytywnego usposobienia. Zawsze będziesz mógł liczyć na życzliwość i wsparcie starszych stażem koleżanek i kolegów. Znamy się, mówimy do siebie po imieniu, mamy fajną atmosferę i świetnych ludzi. Liczy się CZŁOWIEK!

Nasi Klienci

Tworzymy nowoczesne technologie dla przemysłu tekstylnego wspierające proces optymalizacji i automatyzacji produkcji m.in. odzieży, mebli czy przemysłu motoryzacyjnego. Nasze rozwiązania pomagają Klientom w 26 państwach na 3 kontynentach – począwszy od firm rodzinnych, przez średniej wielkości przedsiębiorstwa po międzynarodowe korporacje i rozpoznawalne marki takie jak: Gino Rossi, Max Mara, Quest Sport, dostawcy dla marki Ikea, Meble Marzenie, Libro i najwięksi producenci mebli w Polsce. PARTNERSTWO!

Jesteśmy innowacyjni

Nowoczesną technologię wykorzystywaną w produkowanych przez nasz maszynach CNC rozwijamy wraz z naszymi Klientami i jednostkami badawczymi. Jesteśmy właścicielami patentów, innowacyjne autorskie rozwiązania od początku do końca konstruujemy i produkujemy w naszej siedzibie w Katowicach. To sprawia, że praca w naszej firmie jest różnorodna i ciekawa. NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ/-a.

Dobry pracodawca

Regularnie otrzymujemy nagrody i wyróżnienia za nasze rozwiązania technologiczne oraz ciągły rozwój. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu pracowników w ciągu ostatnich lat firma znacząco zwiększyła zatrudnienie zapewniając miejsce pracy i rozwoju dla ponad 140 pracowników. Stały wzrost firmy gwarantuje Ci pewność pracy i jutra. STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA.

Integracja i rozwój

Mamy zróżnicowany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą. Każdy ma wpływ na organizację i na środowisko, w którym wykonuje swoje obowiązki. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi i metodologii. W każdym dziale naszej firmy prowadzimy wiele interesujących projektów, będziesz się rozwijał/’a i uczył/’a nowych rzeczy. Masz szansę na szkolenia rozwijające Twoje umiejętności i kompetencje. W naszym podejściu stawiamy na pracę zespołową i integrację. WSPÓLNY ROZWÓJ.