Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ALIOR BANK

Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1070010731

Gdzie możesz pracować

SIEĆ SPRZEDAŻY

Jesteśmy rozpoznawalni i mamy dobrą markę na rynku - nasze produkty są znane wielu klientom, co znacznie ułatwia sprzedaż. Do naszej Sieci Sprzedaży szukamy ekspertów i specjalistów ze znajomością wyżej przedstawionych, konkretnych obszarów produktowych.

W całej Polsce znajduje się blisko 200 Oddziałów własnych Alior Banku. W każdym z nich masz możliwość realizowania indywidualnej ścieżki kariery. Dodatkowo liczne programy rozwojowe, dedykowane specjalnie dla pracowników Sieci Sprzedaży, pomogą Ci zdobyć wartościowe na rynku umiejętności.

Obecnie nasze oddziały przechodzą metamorfozę i są poddawane modernizacji. Nowe oddziały to nie tylko komfort i piękny design. Podczas modernizacji użyto materiałów przyjaznych środowisku, np.: drewno z roślin szybkorosnących, materiały bazujące na butelkach PET, oraz przetworzone kubki po jogurtach 😊

Miasta, gdzie funkcjonują nowe oddziały:

Warszawa, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Wrocław, Poznań, Łódź,  Kielce, Lublin, Białystok, Otwock, Mława, Chojnice, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin. 

Zobacz nowy format naszych oddziałów: 
https://www.youtube.com/watch?v=GadhAWuW9bk

CENTRALA

Jesteś specjalistą lub ekspertem, który chce skutecznie działać, nie marnując czasu na zbędną biurokrację i długie ścieżki decyzyjne? Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w firmie w której pracujesz?

Jeżeli tak – to dobrze trafiłeś!  Jesteśmy bankiem lokalnym, co oznacza, że żadna zagraniczna centrala nie narzuca nam swoich pomysłów i rozwiązań. Nasze centrale zlokalizowane są w: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Przekonaj się jakie wyzwania na Ciebie czekają! U nas możesz rozwijać się w różnych obszarach bankowości:

Audyt, Bezpieczeństwo, Ryzyko, Prawo, Podatki, Consumer Finance, CRM, Windykacja, Finanse, HR, Kontroling, Logistyka, Marketing, Operacje, Hipoteki, Doradztwo Inwestycyjne.

Odwiedź nas już dzisiaj 😊 Wirtualny spacer zabierze Cię do naszej warszawskiej centrali:
https://zdjeciawnetrz.pl/aliorbank/

DZIAŁY OBSŁUGI ZDALNEJ

Kanały obsługi zdalnej to bardzo ważny obszar w banku. Dla wielu Klientów pierwszy kontakt z bankiem, to właśnie rozmowa z konsultantem lub bankierem zdalnym. W trakcie takiej rozmowy klienci uzyskują informacje o wszystkich usługach i rozwiązaniach, zlecają wykonanie operacji lub składają wnioski o produkty.

Obszar obsługi zdalnej ma istotną role w procesie ewolucji technologicznej banku. Podczas rozmów Klienci poznają szczegóły bankowości internetowej i mobilnej, oraz dowiadują się o innowacyjnych rozwiązaniach i możliwościach współpracy z bankiem.

Nie masz doświadczenie w bankowości? Dla nas to nie problem 😊Jesteśmy na to przygotowani - efektywne procesy wdrażania i szkolenia nowych pracowników, dają Ci szanse zdobycia szybkiego sukcesu. Najważniejsze dla nas jest Twoje zaangażowanie i chęć zdobywania wiedzy. Pracując w tym obszarze, rozwiniesz umiejętności interpersonalne, obsługi klienta i sprzedaży. Poprzez zdobycie wiedzy na temat działania produktów bankowych, procedur, systemów i procesów wewnętrznych - poznasz funkcjonowanie banku od podszewki.

Zapewniamy realne możliwości rozwoju kariery! Wszyscy menedżerowie telesprzedaży „wychowali się” w Alior Banku i przeszli ścieżkę kariery od podstaw. Nie interesuje Cię ścieżka menedżerska? Spokojnie – na to też mamy rozwiązanie. Będziesz mógł zapoznać się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami wewnętrznymi - da Ci to możliwość znalezienia dla siebie nowej roli w banku.

Zobacz jak wygląda dzień naszego konsultanta:

IT

Firma technologiczna z licencją bankową. Brzmi ciekawie – prawda? Właśnie tu trafiłeś. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej nowatorskich na rynku rozwiązań wymaga potężnego zaplecza IT - zarówno w zakresie przygotowania aplikacji i systemów, jak i oceny ryzyka oraz kontroli bezpieczeństwa danych. Dlatego zatrudniamy ponad 600 programistów, administratorów, testerów, ekspertów IT. 

Zarządzamy potężnym środowiskiem IT. Każdego dnia, obsługujemy:

  • 365 aplikacji
  • 5367 serwerów fizycznych i wirtualnych
  • 715 serwerów Baz Danych 

W Alior Banku pracujemy na wielu systemach - większość z nich ma mniej niż 10 lat. Aplikacje budujemy samodzielnie „od fundamentów po sam dach”, wykorzystując nowoczesne wzorce architektoniczne (cloud-native). Jako „early adopter” odważnie sięgamy po technologie, na ich bazie tworzymy efektywne i nowatorskie rozwiązania IT.

Rozwijaj się i pracuj, gdzie ci wygodnie. U nas liczy się efekt, a nie to, gdzie zostanie wypracowany. Dlatego wdrażamy narzędzia umożliwiające efektywną pracę zdalną i elastyczne formy zatrudnienia. Rozpoczęliśmy budowę strategii adopcji chmury publicznej oraz budowę i wdrażanie chmury prywatnej w modelu Infrastructure as a Service i Platform as a Service. W docelowej wizji praca inżyniera będzie odbywać się w całkowicie zautomatyzowanym środowisku chmurowym.

Stawiamy na autonomię. Nowe rozwiązania w Alior Banku, to efekt inicjatyw naszych pracowników. U nas to proste 😊 Przyjdź do swojego przełożonego, powiedz mu swoim pomyśle. Razem przeanalizujecie rozwiązanie jakie zaproponowałeś i zadecydujecie czy warto je wprowadzić w życie. Jeżeli tak, to wdrożysz je bez zbędnych formalności.