Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ALIOR BANK

Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1070010731

Jak wygląda rekrutacja

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń nie widzisz takiego, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom, po prostu prześlij swoje CV na adres [email protected]

Zanim wyślesz zgłoszenie

  • Przygotuj CV w języku polskim ze wszystkimi niezbędnymi informacjami: poprawne dane kontaktowe, daty rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz główne obowiązki w opisie doświadczenia zawodowego, uzyskane stopnie edukacji.
  • Nie zapomnij o uwzględnieniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych!
  • Wyszukaj kilka informacji na temat Banku i stanowiska na które aplikujesz i przygotuj się do rozmowy – zastanów się dlaczego interesuje Cię to konkretne stanowisko i współpraca z Alior Bankiem, w jaki sposób przybliża Cię to do realizacji Twoich celów, co możesz wnieść do naszej firmy.
  • Przygotuj się na kilka pytań badających Twoje kompetencje i doświadczenie zawodowe – przeczytaj swoje CV, przypomnij sobie, jaka była Twoja rola i osiągnięcia w poszczególnych miejscach zatrudnienia, czego Cię to nauczyło.
  • Nie bój się zadawać pytań - przed rozmową spisz wszystkie nurtujące Cię kwestie.

 

 

ETAP 1

Analiza i selekcja wybranych aplikacji

Spośród wysłanych zgłoszeń wybieramy te, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania związane z danym stanowiskiem

ETAP 2

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna z osobą z działu HR

Realizowana jest telefonicznie, poprzez wideokonferencje lub bezpośrednio w biurze, a służy ocenie Twojej motywacji i predyspozycji do pracy na danym stanowisku. Ty za to możesz zadać pytania o kulturę organizacji lub możliwości rozwoju na danym stanowisku.

ETAP 3

Spotkanie z przyszłym przełożonym

Odbywa się w biurze i ma na celu weryfikację wiedzy i doświadczenia potrzebnego na danym stanowisku. Dla Ciebie to czas, aby dopytać o specyfikę pracy, obowiązki oraz szczegółowe wymagania merytoryczne na danym stanowisku.

ETAP 4

Finalna decyzja

Osoba z działu HR do dwóch tygodni po spotkaniu, kontaktuje się z Tobą w celu przekazania naszej decyzji rekrutacyjnej i poznania Twojej opinii na temat procesu rekrutacji.

ETAP 5

Witamy w Alior Banku

Po przedstawieniu oferty zatrudnienia wybranym kandydatom,  uzgodnieniu i zaakceptowaniu warunków, dostajesz informacje na temat rozpoczęcia pracy w Alior Banku. Już od pierwszego dnia uczestniczysz w szkoleniach wprowadzających i masz możliwość poznania nowych współpracowników.