Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ALIOR BANK

Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1070010731

Poznaj nas bliżej

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Fakty o nas:

Pracownicy Alior Banku to nie tylko analitycy, marketingowcy, menedżerowie, czy bankierzy. To przede wszystkim osoby z pasją! „Po godzinach” dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia w ramach sekcji sportowych.

W Alior Banku działa kilkanaście sekcji sportowych m.in.: siatkarska, piłki nożnej, koszykówki, fitness & healthy lifestyle, biegowa, żeglarska, squasha, golfa oraz turystyczno-górska. Dodatkowo w ramach wolontariatu „Zaangażowani w pomaganie” nasi pracownicy włączają się w różnorodne akcje charytatywne. Dzięki temu dbamy o innych, pomagamy tym którzy tego potrzebują, pielęgnując przy tym swoje relacje i przyjaźnie.

Ze swoimi koleżankami i kolegami z pracy lepiej poznasz się na spotkaniach integracyjnych, wyjazdach, wydarzeniach, imprezach. Razem też celebrujemy urodziny, nasze święta, duże i małe sukcesy 😊

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

W Alior Banku, codziennie czekają na Ciebie, nowe wyzwania, zadania, projekty i rozwiązania. Poprzez udział w organizowanych szkoleniach, konferencjach, webinariach zdobędziesz cenne kompetencje i podniesiesz swoją wartość na rynku.

Możesz rozwijać się w kierunku menadżerskim lub eksperckim. Co decyduje o awansie? Twoje zaangażowanie, kompetencje i realizacja wyznaczonych celów.

GDZIE MOŻESZ PRACOWAĆ?

Dajemy możliwości rozwoju bankierom, doradcom i specjalistom w całej Polsce. Dzięki nielimitowanej premii miesięcznej, masz realny wpływ na to, ile zarobisz. Jeżeli chcesz pracować w jednym z naszych oddziałów przejdź do ostatniej zakładki i sekcji: Sieć Sprzedaży.

Pomimo geograficznych odległości, tworzymy sprawnie działający i zgrany zespół profesjonalistów, dla których praca w bankowości jest pasją i możliwością ciągłego rozwoju zawodowego. Chcesz pracować w naszej centrali w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku? Przejdź do ostatniej zakładki i sekcji: Centrala gdzie dowiesz się więcej o możliwościach pracy m.in w obszarze finansów i rachunkowości, zarzadzania ryzykiem, bezpieczeństwa, audytu czy operacji bankowych.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w bankowości? U nas masz taką możliwość,  pracując w jednym z zespołów zdalnych. Dowiedz się więcej przechodząc do ostatniej zakładki i sekcji: Działy Obsługi Zdalnej. Poznaj wyzwania oraz możliwości jakie na Ciebie czekają. Daj sobie szansę na rozwój kompetencji interpersonalnych i poszerzenie wiedzy bankowej.

Usługi i produkty Alior Banku opierają się na technologii, dlatego rola pracowników tego obszaru jest dla nas kluczowa. To właśnie Pion IT jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w banku. Stały rozwój bankowości mobilnej i regularne wdrażanie najbardziej
nowatorskich rozwiązań na rynku, wymaga potężnego zaplecza IT. Przejdź do ostatniej zakładki, sekcji: IT i dowiedz się więcej.

Ostatnie wpisy dla ALIOR BANK S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (220)