Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Align Technology Poland

Ul. Bierutowska 57 - 59
Budynek III, skrzydło C
51-317 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.aligntech.com/careers

NIP: 8971860896

Pomagamy milionom pacjentów zyskać piękny uśmiech

Dołącz do zespołu Align Technology – globalnej firmy, która odmieniła życie ponad 10 milionów pacjentów, pomagając im uzyskać piękny uśmiech. Nasze rozwiązania z zakresu ortodoncji i stomatologii zachowawczej pomagają milionom pacjentów na świecie w uzyskaniu uśmiechu, o którym zawsze marzyli.

Jako cześć naszego międzynarodowego zespołu, pomożesz nam w dalszym budowaniu pozycji Align i naszych marek na polskim rynku jako lidera kategorii.

Nasze centrum operacyjne na rynki regionu EMEA zlokalizowane jest we Wrocławiu. Align stale poszukuje nowych kandydatów, którzy dołącza do naszego dynamicznego zespołu.

Chciałbyś się dowiedzieć więcej o nas i o możliwościach, jakie daje Align ?
Odwiedź naszą stronę www: www.aligntech.com/careers.

Kilka słów o Align

Align Technology to międzynarodowa firma produkująca urządzenia medyczne, producent systemu przezroczystych nakładek prostujących zęby Invisalign. Naszym celem jest pomoc dentystom i ortodontom w tworzeniu pięknych uśmiechów ich pacjentów. Nasza technologia prostująca zęby Invisalign została zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom lekarzy i pacjentów dzięki nakładkom, które są wygodne, prawie niewidoczne, a jednocześnie pomagają poprawić ogólny stan zdrowia jamy ustnej – podobnie jak w przypadku tradycyjnych aparatów, prostujących zęby.

Nowoczesne technologie Align Technology pomogły ponad 10 milionom pacjentów za pomocą systemu Invisalign, skanerowi wewnątrzustnemu iTero i oprogramowaniu exocad CAD / CAM - modernizując dzisiejsze gabinety stomatologiczne poprzez dostęp do cyfrowych systemów, które pozwalają usprawnić wewnętrzne procesy w gabinecie oraz poprawić wydajność, a także pomoc większej ilości pacjentów.

Nasza obecność w Polsce budujemy od 2018 roku, dynamicznie rozwijając tu swoją obecność. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w działach operacyjnych i korporacyjnych, m.in. marketingu, IT, HRu i prawnym. Jedno z naszych największych centrów planowania leczenia w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce znajduje się właśnie we Wrocławiu. Tutaj nasi projektanci CAD pomagają tworzyć piękne uśmiechy pacjentom z całej Europy.

2022 rok to kolejny krok milowy dla Align. Wtedy otworzymy nasz pierwszy zakład produkcyjny we Wrocławiu, gdzie będziemy produkować nakładki Invisalign dla naszych pacjentów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.


Zapoznaj sie z naszymi produktami: 
www.aligntech.com
www.invisalign.pl
http://www.itero.com/pl-pl/

Film

Ostatnie wpisy dla Align Technology Poland

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)