Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ALHomecare

16 Railway Place High Street
T12 N2V8 Cork city
, Irlandia

NIP: IE3634442AH

Móc pomagać ludziom to coś więcej niż praca.

W ALHomecare ludzie pomagają ludziom.

Poznaj naszą historię!

Istniejemy na rynku od 2013 roku.

ALHomecare to irlandzka agencja pracy pośrednicząca w zatrudnianiu opiekunów osób starszych w Irlandii. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdecznych, troskliwych, wykwalifikowanych opiekunów. 

Oferujemy pracę opiekunom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych. Współpracuje z nami już ponad 160 opiekunów, w tym także pielęgniarki. 

Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy. Przez cały okres zatrudnienia nasza Agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy. Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem. 

Naszą misją jest pomoc opiekunom z Polski w znalezieniu stabilnej, bezpiecznej i satysfakcjonującej pracy na terenie Irlandii, a podopiecznym w znalezieniu serdecznych, empatycznych i wykwalifikowanych opiekunów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)