Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Alfa Laval Kraków

Zawiła 56
30-390 Kraków

NIP: 6772155585

POZNAJ NAS

ALFA LAVAL NA ŚWIECIE

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych urządzeń do separacji odśrodkowej, które są wysyłane do klientów w blisko 100 krajach. Zatrudniamy około 17 000 pracowników na całym świecie. Wirówki i wirówki dekantacyjne (dekantery) są wykorzystywane między innymi w przemyśle morskim, stalowym, maszynowym, energetyce, oczyszczaniu wody i ścieków. Nasze produkty są tworzone z wykorzystaniem specjalistycznych, najwyższej klasy urządzeń sterowanych cyfrowo (maszyn CNC).

Dla pracowników Alfa Laval w Polsce globalny zasięg firmy, wysokobudżetowe inwestycje oraz powstawanie nowych działów oznaczają stabilne zatrudnienie oraz wciąż nowe możliwości uczenia się i rozwoju. Szczególnie dumni jesteśmy z atmosfery współpracy, która pozwala nam z sukcesami wdrażać nowe projekty i umacniać pozycję polskiego oddziału firmy na świecie.

ALFA LAVAL W KRAKOWIE

Krakowski oddział Alfa Laval działa od 2000 roku. W 2018 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną (dekantery) – to największa inwestycja Alfa Laval w ostatnich latach. Nowa linia oznaczała dla nas podwojenie zatrudnienia - obecnie zespół Alfa Laval w Krakowie liczy około 320 pracowników i ciągle się powiększa.

Kluczowe obszary zatrudnienia to produkcja (obróbka skrawaniem, spawanie,  montaż),  inżynieryjne wsparcie produkcji (programowanie maszyn CNC, zapewnienie ciągłości i ulepszanie procesów produkcyjnych) oraz pozostałe działy operacyjne firmy (kontrola jakości, dział obsługi klienta, zakupy, planowanie produkcji, HR, finanse).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2018 roku w Krakowie powstał również dział dedykowany do obsługi transportu globalnego odpowiedzialny za planowanie i organizowanie logistyki z innych jednostek produkcyjnych Alfa Laval do klientów finalnych (Logistic Control Tower, LCT). Ten nowy zespół liczy już prawie 30 osób i jeszcze będzie się powiększał.

Od 1 stycznia 2020 roku działa również Alfa Laval Shared Service Center, który świadczy usługi biznesowe w różnych obszarach.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Członkowie zespołu Alfa Laval doceniają w szczególności:

  • Możliwości rozwoju zawodowego – możliwość uczenia się od doświadczonych kolegów, udział w ciekawych projektach, pracę w międzynarodowym środowisku oraz dostępność szkoleń dla wszystkich pracowników, wyjazdy zagraniczne – czerpanie z doświadczeń kolegów z innych oddziałów.
  • Balans miedzy pracą a życiem prywatnym – mamy elastyczny czas pracy na stanowiskach „biurowych” (zaczynamy między 6.00 a 8.00). Istnieje także możliwość pracy z domu (home office). Produkcja pracuje na dwie zmiany (6:00-14:00 i 14:00-22:00). Nigdy nie ma problemu z urlopem na załatwienie prywatnych spraw.
  • Potencjał globalnej korporacji ze skandynawskimi korzeniami – mamy ponad stuletnią historię działalności, a nasze produkty to technologiczne majstersztyki. Innowacje są bardzo istotne, ale najważniejszy w Alfa Laval jest człowiek. Skandynawski styl zarządzania można odczuć w atmosferze pracy i przestrzeni do rozmowy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)