Online recruitment process

This company recruits online.

Contact details

Alektum Sp. z o.o.

ul.Kilińskiego 30
50-264 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Phones: 71 722 68 80
Fax: 71 722 68 71
[email protected]

careers.alektumgroup.pl

NIP: 8982090864

Welcome to Alektum Group! We work differently.

We believe in people. And we know that behind every debt there is a person. By making it easier for people to do the right thing, and to honour their agreements, we can make a difference. Through our knowledge, dedication and deeply rooted values we aim to contribute to a healthier society. A society where everyone has the opportunity to maintain balanced personal finances, and companies can rely on getting paid. By pursuing our beliefs, we enable our customers to achieve a sustainable cash-flow, thereby empowering a long-term perspective and growth.

Twoja kariera zaczyna się tutaj

Alektum Group jest firmą rodzinną, która istnieje od 1992 roku. Dzięki unikalnej kombinacji innowacyjnych usług i produktów wspieramy naszych klientów w całym procesie finansowym. Wierzymy w długoterminowe partnerstwo dzięki ścisłej współpracy, dopasowanym rozwiązaniom i taktownemu dialogowi z klientem klienta. Współpraca z nami jest zawsze prosta i skuteczna - aby uzyskać właściwe wyniki, znajdujemy odpowiednie rozwiązania we właściwym czasie. 

O Alektum Group | Poland

Alektum Group to rodzinna firma działająca w branży finansowej zgodnie z europejskimi standardami. Posiadając siedzibę główną w Szwecji szybko rozwijamy nasze produkty i usługi  w zakresieinformacji, finansów i windykacji.

Służymy naszym klientom wiedzą i poradą dotyczącą minimalizacji ryzyka kredytowego, możliwości wzrostu płynności finansowej oraz skutecznego egzekwowania należności. 

Rozwijamy kompleksowe narzędzia, które generują zysk naszych klientów. Kluczowe wartości firmy takie jak jakość, wydajność, prostota i innowacyjność inspirują nas do wspierania naszych partnerów biznesowych w osiaganiu większego zysku i rozwoju biznesu.

Jednoczesnie przyczyniamy się do lepszego zrozumienia potrzeb i sytuacji konsumentów naszych kontrahentów. Działamy na 18 rynkach europejskich zatrudniajac blisko 600 pracowników.

Uzyskując roczny obrót w wysokości ponad 370 mln zł posiadamy stabilną rentowność.

W Polsce swoją siedzibę mamy we Wrocławiu, gdzie zatrudniamy ok 50 osób.

Latest job offers

see all job offers (3)