Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ALDI Polska

ul. Niedźwiedziniec 10
41-506 Chorzów
śląskie, Polska
[email protected]

praca.aldi.pl

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Napędzają nas ci, dla których pracujemy – nasi klienci i ci, z którymi współpracujemy na co dzień – #teamALDI. 
Codziennie kieruje nami:

 • Pewność, czyli poczucie bezpieczeństwa i stabilność, które dają nam podstawę do działania.
 • Jakość, o którą dbamy w każdym aspekcie - zarówno naszych produktów, jak i naszej codziennej pracy.
 • Życzliwość, bo lubimy ludzi. Naszych klientów, partnerów i współpracowników.
 • Jutro, które tworzymy wspólnie. Nasza wizja rozwoju i ambicja.

#teamALDI w Polsce, to prawie 3500 pracowników, którzy w:

 • niemal 200 sklepach,
 • centrum dystrybucyjnym oraz
 • w centrali firmy,

dbają właśnie o to, aby nasi klienci mogli kupić to, czego potrzebują na co dzień: świeże produkty najlepszej jakości, w dobrych cenach.

Czym możesz się u nas zajmować?

Zaskoczymy Cię szerokim wyborem ofert pracy!

W ALDI możesz rozwijać swoją karierę w obszarach sprzedaży, magazynu lub wybrać jedną ze ścieżek rozwoju w naszej Centrali.

 • Sprzedaż

Możesz rozpocząć swoją drogę z ALDI na stanowisku sprzedawcy. Najważniejsze dla nas jest Twoje pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów i to, czy jesteś gotowy pracować w trybie zmianowym. Żeby zacząć pracę w naszym sklepie, na stanowisku sprzedawcy, nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego, co będzie potrzebne.

Jeśli masz już doświadczenie zarządzania pracą w sklepie i zespołem pracowników możesz być właśnie tą osobą, której szukamy na stanowiska Kierownika Sklepu.

 • Magazyn centralny w Chorzowie

W działach: przyjęcia towaru, komisjonowania i transportu pracują nasi Koledzy i Koleżanki dbający o to, żeby klienci w sklepach ALDI mogli znaleźć świeże produkty. Jeśli lubisz dynamiczną pracę, na pewno się tu odnajdziesz! Docenimy Twoje dotychczasowe doświadczenie w pracy w magazynie lub na produkcji. Najważniejsze są dla nas: Twoja energia do pracy, dokładność i umiejętność pracy zespołowej.

 • Centrala w Katowicach i stanowiska administracyjne w spółce regionalnej w Chorzowie

W naszej centrali czeka na Ciebie więcej możliwości niż się spodziewasz! Do obszarów: Category Management, Organizacja i Wsparcie sprzedaży, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Ekspansja, Marketing i komunikacja, Zasoby Ludzkie, Serwis (w tym IT), zapraszamy osoby, które mają doświadczenia pracy w danym obszarze. Poszukujemy osób na stanowiska specjalistyczne, managerskie, kierownicze. Językiem jakiego używamy w projektach międzynarodowych jest angielski.

Czeka na Ciebie morze możliwości

Warto z nami pracować! ALDI to możliwości:

 • rozwoju i awansu,
 • międzynarodowej kariery,
 • pogłębiania wiedzy na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Chcemy żebyś szybko poczuł się częścią naszego zespołu, dlatego:

 • zaproponujemy Ci pierwszą umowę na rok, z pominięciem okresu próbnego,
 • kolejna umowa to umowa na czas nieokreślony,
 • zadbamy o Twoje wdrożenie. W zależności od poziomu stanowiska jakie zajmiesz i obszaru w jakim będziesz pracować, potrwa ono od 2 tygodni (np. na stanowisku sprzedawcy) do nawet roku!

Filarami naszej kultury organizacyjnej są nasze wartości:

 • Prostota:

Upraszczamy nasze codzienne procesy i procedury, wykorzystujemy wszystkie zasoby. Dzięki temu w codziennej pracy skupiamy się na tym, co dla nas najważniejsze.

 • Niezawodność:

Możemy liczyć na siebie nawzajem i na naszą firmę. Dbamy o to, aby klienci zawsze znajdowali u nas potrzebne produkty najlepszej jakości. Wierzymy, że jako niezależny podmiot międzynarodowy, możemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa i stabilności naszym pracownikom.

 • Odpowiedzialność:

Jesteśmy świadomi jak wpływamy na nasze otoczenie: środowisko naturalne i społeczeństwo. Dlatego w ALDI podejmujemy działania z zakresu na rzecz praw człowieka, przestrzegania standardów pracy, minimalizowania wpływu na środowisko naturalne.

Jak to się zaczęło?

Początki marki ALDI sięgają 1914 roku, kiedy matka przyszłych założycieli firmy – braci Karla i Theo Albrechta, Anna otworzyła mały sklep spożywczy w Essen. To wówczas narodziła się idea dyskontu opierająca się na wyselekcjonowanym asortymencie wysokiej jakości w niskich cenach.

W 1945 bracia, po przejęciu prowadzenia rodzinnego przedsiębiorstwa, przyjęli strategię rozwoju, polegającą na budowie sieci sklepów. Od 1962 roku Theo Albrecht rozwija sieci sklepów ALDI w północnych Niemczech. Grupa ALDI NORD, która wtedy powstała, ma dziś sklepy w 9 europejskich krajach i zatrudnia ponad 80 tys. pracowników.

W Polsce pierwsze sklepy ALDI otworzyliśmy w 2008 roku i od tego czasu dynamicznie rozwijamy naszą sieć.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (99)