Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

ul. Zajęcza 2B
00-351 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 699 99 99
[email protected]

www.aldautomotive.pl

NIP: 5252192243

TOGETHER IN THE SAME DIRECTION

ALD Automotive oferuje usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów w 43 krajach na całym świecie. Ma największy zasięg geograficzny spośród wszystkich firm z sektora CFM. W skali globalnej zarządza parkiem ponad 1,7 miliona pojazdów.
 
Na polskim rynku firma obecna jest od 2003 roku. Jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Umieszczając satysfakcję klienta w centrum swojej strategii, ALD Automotive posiada innowacyjne usługi i narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę i odpowiadają na wyzwania przyszłości. Firma zapewnia kompleksową ofertę mobilności, odpowiadając na różne potrzeby zarówno firmy z sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Największą siła i wartością w firmie jest człowiek

Pracując z nami stajesz się częścią prężnie działającej międzynarodowej firmy, dla której największą wartością jest pracownik.

Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie naszych pracowników. Zapewniamy ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe. Dbamy o codzienną porcję witamin w postaci świeżych owoców i warzyw w biurze.

U nas nie musisz wybierać między pracą, a życiem osobistym. Dla nas work-life balance jest normą, pracownicy mają elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Z nami nie będziesz się nudził. Dużą wagę przywiązujemy do atmosfery i integracji, organizujemy wyjazdy oraz eventy firmowe. W ALD to pracownicy sami wybierają rodzaj aktywności, u nas możesz liczyć na dofinansowanie wszelkiego typu inicjatyw sportowych oraz kulturalnych.

Chcesz u nas pracować?

Jeżeli:

  • lubisz pracować w dynamicznym zespole;
  • jesteś otwarty na zmiany i wyzwania;
  • chętnie rozwijasz i podnosisz swoje kwalifikacje;
  • poszukujesz rozwiązań i podejmujesz decyzje;
  • stawiasz sobie ambitne cele i dążysz do ich realizacji;

Aplikuj na nasze oferty pracy lub prześlij swoje CV na adres: [email protected]  

Dlaczego warto dla nas pracować?

W idei „Together in the same direction” - krzyżują się dwie istotne kwestie: potrzeby pracowników i cele naszej firmy. Te obszary wzajemnie się przenikają - pracownicy, wypełniając zadania, realizują zamierzenia strategiczne. Natomiast zadaniem pracodawcy jest nadążanie za potrzebami swoich pracowników. Tak, aby nasza wspólna zawodowa podróż upłynęła w komfortowej, inspirującej i przyjaznej atmosferze.

 „Together in the same direction” jest dla nas pewnego rodzaju drogowskazem, myślą przewodnią i postawą, do której warto dążyć i którą warto wykorzystywać w codziennej pracy

W ALD Automotive Polska jesteśmy w pełni skoncentrowani na naszych ludziach i ich potrzebach. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu. Równie ważna jest atmosfera w zespole – wzajemne zrozumienie, pomoc, pozytywne nastawienie, ale także tematyczne dni, spotkania integracyjne i dzielenie się naszymi pasjami. Co warto dodać, nasze nowoczesne biuro mieści się w klimatycznych murach Elektrowni Powiśle, w nowoczesnej i pięknie urządzonej przestrzeni.

Oferujemy też rozmaite benefity, w tym:

  • Kartę ZTM
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinasowanie posiłków
  • Codziennie świeże owoce i warzywa

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)