Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Alcon Polska Sp. z o.o.

Marynarska 15
02-674 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pl.alcon.com/pl/careers

NIP: 5271093105

O Alcon

Alcon pomaga ludziom widzieć doskonale. Jesteśmy światowym liderem w obszarze okulistyki z historią sięgającą ponad 70 lat. Oferujemy szerokie portfolio produktów z obszaru z chirurgii okulistycznej oraz ochrony wzroku, ponieważ wierzymy, że doskonały wzrok pomaga ludziom żyć pełnią życia. Każdego roku nasze produkty pomagają ponad 260 milionom osób ze 140 krajów na całym świecie, dotkniętych takimi schorzeniami jak zaćma, jaskra, choroby siatkówki oraz wadami wzroku. Nieustannie angażujemy się w poszukiwanie nowych rozwiązań, partnerską współpracę z specjalistami oraz organizację programów zwiększających dostęp do dobrej jakości opieki okulistycznej.

Pozycję lidera zdobyliśmy i stale umacniamy wprowadzając przełomowe produkty, które zmieniają sposób leczenia chorób oczu i dbania o dobry wzrok. Mamy najszersze na rynku portfolio wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce i ochronie wzroku w dwóch kluczowych obszarach: Chirurgii i Vision Care.

Chirurgia

Alcon ma do zaoferowania najbardziej kompletną ofertę wysokiej jakości sprzętu i materiałów do chirurgii okulistycznej, których zastosowaniem pomaga chirurgom w osiąganiu najlepszych efektów leczenia. Tworzymy technologie i sprzęt wykorzystywane w chirurgicznym leczeniu zaćmy, chorób siatkówki, jaskry oraz do laserowej korekcji wad refrakcji. Jesteśmy wiodącym producentem zaawansowanych soczewek wewnątrzgałkowych Acrysof®, Clareon® oraz Panoptix® i stosowanych w leczeniu zaćmy, które korygują dodatkowo wady wzroku takie jak prezbiopia czy astygmatyzm. Produkujemy także zaawansowane wiskoelastyki, zestawy jednorazowych materiałów do zabiegów oraz pełną gamę innych materiałów wykorzystywanych w chirurgii zaćmy oraz chirurgii witreotretinalnej.

Vision Care

Alcon należy do największych wytwórców soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Jesteśmy producentem najwyższej jakości jednodniowych, miesięcznych, a także kolorowych soczewek kontaktowych. Wytwarzamy również kompletną linię produktów służących do ich pielęgnacji, w tym produkty wielofunkcyjne oraz czyszczące, oparte na działaniu nadtlenku wodoru. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak Dailies Total1®, PRECISION 1® i AIROPTIX®. W swojej ofercie mamy również rodzinę nawilżających kropli do oczu SYSTANE, łagodzących objawy zespołu suchego oka.

Nasze wartości

Nasz sukces zależy od kreatywności, zaangażowania i efektywności naszych pracowników. Kultura, którą współtworzymy wspiera wzajemne zaufanie, współpracę i innowacyjne myślenie, które pomagają pracownikom w osiąganiu ich celów.

Promujemy różnorodność w naszym zespole, gdyż dzięki niej na każdą sytuację możemy spojrzeć z wielu perspektyw. Pozwala nam to szybciej zauważać i skuteczniej reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów i pacjentów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)