Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AkzoNobel

Krakowiaków 48
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5251985295

Nasze oddziały:

Akzo Nobel Global Business Services

Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

Akzo Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 48
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.

Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
mazowieckie, Polska

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.

Production Plant
Przemysłowa 3
08-440 Pilawa
mazowieckie, Polska

Jesteśmy jednym z liderów w branży chemicznej, produkujemy farby oraz specjalistyczne powłoki. Nasz globalny zarząd ma siedzibę w Niderlandach, a firma jest obecna w 150 krajach. W portfolio posiadamy między innymi takie marki, jak Dulux, Hammerite, Interpon, Sikkens, które cieszą się zaufaniem milionów konsumentów na całym świecie.

Nasze produkty można spotkać w różnych miejscach i na różnych przedmiotach, takich jak smartfony, komputery, puszki napojów, samoloty pasażerskie, statki transatlantyckie, czy też na licznych budynkach – m.in. operze La Scala, stadionach – Maracana i Stadion Narodowy - oraz wielu inwestycjach infrastrukturalnych w różnych krajach.

Ale przede wszystkim nasze produkty są obecne w milionach mieszkań. Dodajemy światu koloru i obiecujemy dodać go także Twojej karierze.

Polska siedziba AkzoNobel mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym „The Park” w Warszawie (ul. Krakowiaków). Dodatkowo mamy siedem biur na terenie kraju oraz nowoczesny zakład produkcyjny w Pilawie.

Nasze najmłodsze przedsięwzięcie to Globalne Centurm Usług Biznesowych (GBS). Mieści się ono w Warszawie i obsługuje takie obszary biznesowe jak: procesy kadrowe, finansowo-księgowe oraz zakupy – dla regionu EMEA.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?

Naszą pasją jest malowanie! Pracownicy aktywnie angażują się w projekty na rzecz lokalnych społeczności. Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 150 projektów, w których udział wzięło około tysiąca wolontariuszy. Zmieniliśmy smutne ściany w szpitalach, szkołach, na podwórkach w kolorowe i pełne pozytywnej energii murale. Zainspirowaliśmy wiele lokalnych społeczności do wdrażania zmian w swoim otoczeniu, których efekty już są widoczne. A przed nami jeszcze wiele nowych projektów!

DLACZEGO POWINIENEŚ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  • U nas możesz być sobą. Niezależnie od płci, wyznania, orientacji seksualnej i politycznej czy przekonań – w naszej kolorowej rodzinie każdy czuje się ważny. Jesteśmy silni dzięki różnorodności opartej na wzajemnym szacunku.
  • Atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna. Współpraca między działami i biznesami to obszar, z którego jesteśmy dumni.
  • Razem zdobywamy wiedzę, a to oznacza, że u nas każdy może liczyć na wsparcie oraz możliwość poszerzania swoich kompetencji. Pomyłki? Wyciągamy z nich wnioski, a nie konsekwencje.
  • Zależy nam na Twoim rozwoju. Dlatego oferujemy różne możliwości pogłębiania wiedzy i umiejętności.
  • Będziemy Cię wspierać. U nas będziesz regularnie otrzymywać informacje zwrotną, damy Ci niezbędne narzędzia do pracy oraz wiele ciekawych wyzwań dostosowanych do Twojego talentu i temperamentu.

KOGO SZUKAMY?

Biznes:

Kandydatów, którzy mają doświadczenie w takich obszarach jak: marketing, sprzedaż, produkcja, logistyka i dział badań. Pamiętaj, że nie zawsze potrzebujemy specjalistycznej wiedzy od pierwszego dnia. Jeśli jesteś gotowy i chętny do nauki, to dobry początek.

Globalne Centrum Usług Biznesowych:

Kandydatów z doświadczeniem w obszarze finansów, księgowości, zasobów ludzkich, zakupów i Master Data. Pamiętaj, że nie zawsze potrzebujemy specjalistycznej wiedzy od pierwszego dnia. Jeśli biegle posługujesz się językiem angielskim oraz innym językiem obcym, jesteś gotowy i chętny do nauki, to dobry początek.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)