Dane kontaktowe

AJIA sp. z o.o.

Willowa 98
32-085 Modlniczka
małopolskie, Polska
[email protected]

NIP: 5130254730

Poznaj nas

Spółka Ajia z siedzibą w Modlniczce pod Krakowem jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu instrumentów pomiarowych i kontrolnych.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu oraz realizacji zamówień w zakresie specjalistycznych systemów kontrolnych, nawigacyjnych oraz pomiarowych.

Współpracujemy z ośrodkami badawczo-naukowymi i uczelniami na terenie całej Polski, m. in. AGH,  Uniwersytetem Jagiellońskim czy Politechniką Warszawską.

Nasza działalność opiera się na pracy zespołu specjalistów z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań.

Ajia jest częścią grupy kapitałowej, do której należy również  spółka Ensalta, z powodzeniem działająca w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych oraz teleinformatycznych. W związku z tym naszym atutem jest również doświadczenie oraz zaplecze specjalistów związanych z branżą IT.

Jako grupa kapitałowa współpracujemy z takimi klientami biznesowymi oraz instytucjami publicznymi. Możemy się pochwalić zrealizowanym zamówieniem dla Wojska Polskiego, czego efektem było stworzenie Systemu Automatycznej Atestacji Tratw Ratunkowych, na który uzyskaliśmy patent w Urzędzie Patentowym RP.

Jako pracodawca dbamy o stały rozwój naszego zespołu. Umożliwiamy odbywanie certyfikowanych szkoleń z zakresu zarządzania projektami, a także innych podnoszących kwalifikacje zawodowe.

We współpracy z klientami oraz pracownikami stawiamy na rzetelność i profesjonalizm, co procentuje w zadowoleniu kontrahentów oraz zaangażowaniu naszego zespołu.