Dane kontaktowe

AIUT Sp. z o.o.

ul. Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice
śląskie, Polska

NIP: 6310200340

KIM JESTEŚMY

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla przemysłu. Od prawie 30 lat tworzymy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych rozwiązań. Nasze systemy, zorientowane na doskonalenie i optymalizację pracy przedsiębiorstw, pracują na sukces firm naszych klientów i partnerów na całym świecie.

Automatyzujemy i optymalizujemy procesy produkcyjne. Oferujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny robotyki i mechatroniki. Dostarczamy „pod klucz” zrobotyzowane linie i stanowiska produkcyjne do fabryk na całym świecie.

Wyposażamy przedsiębiorstwa w rozwiązania z obszaru Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) oraz inteligentnego opomiarowania mediów (Smart City). Specjalizujemy się w zakresie systemów zarządzania liniami produkcyjnymi i procesami pomocniczymi, inteligentnej analizy danych oraz utrzymania majątku produkcyjnego.

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Każdego dnia łączymy specjalistyczną wiedzę i kompetencje naszych zespołów dla opracowania inteligentnych rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji oraz zarządzania przedsiębiorstwem i procesami biznesowymi w oparciu o filozofię Przemysłu 4.0.

Wysokie kompetencje naszych zespołów inżynieryjnych pozwalają nam kompleksowo realizować projekty dla klientów na całym świecie. Do tej pory wykonaliśmy ponad 3000 zróżnicowanych projektów w 70 krajach i na tym się nie zatrzymujemy.

Nasze zespoły pracują stacjonarnie w sześciu krajach na świecie. Główna siedziba firmy znajduje się w Polsce na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach. Zagraniczne oddziały AIUT działają w USA, Niemczech, Indiach, Rumunii oraz Chinach. W Polsce pracę centrali wspierają biura terenowe (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Opole, Wrocław).

DOŁĄCZ DO NAS

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Obecnie zatrudniamy prawie 1000 osób z czego ponad połowa to wyspecjalizowana kadra inżynierska: automatycy, robotycy, informatycy, elektrycy, konstruktorzy, mechanicy. Pozostała część zespołu AIUT to m.in. pracownicy szeroko pojętej administracji, finansów, zakupów, HR czy pracownicy produkcji.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych ekspertów, jak i młode, ambitne osoby stawiające pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery. Wspieramy również uczniów szkół średnich i studentów. Uczniom umożliwiamy podjęcie praktyk zawodowych, a dla studentów przygotowaliśmy specjalny, płatny program stażowy, skrojony na miarę studenckich potrzeb.

Niezależnie więc od tego, do której grupy zawodowej należysz, w jakim jesteś wieku i jakie masz doświadczenie zawodowe - jeśli szukasz miejsca pracy dającego szansę na rozwój kompetencji i zdobywanie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym charakterze i przyjaznej atmosferze, to AIUT jest miejscem dla Ciebie!

Wybierz jedną z naszych ofert pracy i aplikuj już dziś!

Jeśli nie znalazłeś oferty, która Ci odpowiada, wejdź na https://aiut.com/kariera/ i zostaw swoje cv w Bazie AIUT.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (27)