Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

przemysl.air-liquide.pl

NIP: 9441251003

Dołącz do naszego zespołu

Rekrutację do pracy i na staże prowadzimy cały rok w zależności od potrzeb firmy.

ETAP 1

CV

Wykonaj pierwszy krok i wyślij on-line do nas swoje CV, określ Twoje oczekiwania finansowe oraz dostępność do podjęcia pracy. My natomiast będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. 

ETAP 2

Wywiad telefoniczny

Zadzwonimy do Ciebie, jeśli Twoje kompetencje są najbliższe profilowi stanowiska, na które szukamy członka zespołu. Na tym etapie dowiesz się również, jakie będą kolejne etapy Twojego procesu rekrutacyjnego.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna

Poznajmy się w naszym biurze lub online. Możesz odbyć jedną lub dwie rozmowy rekrutacyjne w zależności od stanowiska. Pierwsza rozmowa odbywa się zazwyczaj z pracownikiem Działu Personalnego, na drugiej natomiast poznasz swojego przyszłego przełożonego.

ETAP 4

Oferta zatrudnienia

Jeśli to właśnie Ty jesteś osobą, jakiej poszukujemy, złożymy Ci ofertę   zatrudnienia. Na tym etapie możesz zadecydować, czy dołączysz do naszego zespołu. 

ETAP 5

Witamy w Naszym Zespole

Każdy z nowych członków zespołu jest przygotowywany do pracy w naszej firmie poprzez onboarding (wiedza ogólna o firmie) oraz dalsze potrzebne szkolenia wdrożeniowe na konkretne stanowisko. Na tym etapie poznasz również członków Twojego zespołu.