Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jasnogórska 9
31-358 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

przemysl.air-liquide.pl

NIP: 9441251003

O nas

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny. 

Air Liquide Polska współpracuje z ponad 5000 klientów i udziela wsparcia dla około 2000 pacjentów.  Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Od tego czasu osiągnęliśmy pozycję nowoczesnego i kluczowego producenta i dystrybutora gazów technicznych, spożywczych, specjalnych i medycznych.

Zaangażowanie w rozwój technologii oraz możliwości produkcyjne pozwalają nam na dostarczanie innowacyjnych, globalnych rozwiązań i usług, optymalizujących pracę, bezpieczeństwo i chroniących środowisko.

Obszary naszego działania:

LARGE INDUSTRIES Współpracujemy z naszymi klientami przez lata, projektując, budując i obsługując instalacje służące do wytwarzania i dostarczania gazów na terenie ich zakładów.

INDUSTRIAL MERCHANT Nasze gazy dostarczamy w różnej postaci m.in.: ciekłej, przy użyciu cystern wprost do zbiornika klienta oraz sprężonej, w butlach.

HEALTHCARE W zakresie opieki zdrowotnej dostarczamy produkty medyczne jak i usługi dla szpitali i pacjentów w domu, które wspierają ochronę zdrowia i życia.

Gdzie nas możesz znaleźć

Air Liquide to ludzie!

W Air Liquide to ludzie są największą wartością organizacji. Jej rozwój zależy od pracowników, którym chcemy zapewnić najlepsze możliwe miejsce pracy. Dołącz do nas!

Air Liquide w Polsce to ponad 450 zadowolonych pracowników!

  • Promujemy możliwości rozwoju i awansu wśród naszych pracowników
  • Stawiamy na rozwój poprzez dostęp do szkoleń oraz ciekawe zadania
  • Dbamy o work-life balance i komfort pracowników dzięki bogatej ofercie benefitów

Nasze programy:

Staże płatne, przez cały rok, we wszystkich naszych lokalizacjach w Polsce, z możliwością pozostania u nas na dłużej jako pracownik.

Summer School tydzień w paryskiej siedzibie, wraz z 30 studentami z całego świata, pracując nad rozwiązaniem rzeczywistego problemu biznesowego.

ALLEX Air Liquide Leading EXcellence, 2-letni program rozwojowy, podczas którego pracownik wyjeżdża na 2 zagraniczne misje po nowe doświadczenia, by awansować na pełną wyzwań rolę -> zobacz jak wygląda program (https://link.do/ALLEXprogramme).

TCL Technical Community Leaders ścieżka rozwoju dla utalentowanych specjalistów, która pozwala rozwijać techniczny potencjał w różnych obszarach w Grupie Air Liquide

Zachęcamy też do składania spontanicznych aplikacji na adres: [email protected]

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)