Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Mogilska 43
31-545 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 62 72 200

www.engineering-airliquide.com

NIP: 6761136130

Jak wygląda rekrutacja

Rozpocznij karierę u solidnego pracodawcy i zdobywaj doświadczenie w gronie  najlepszych specjalistów z branży projektowej. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju w zakresie różnorodnych technologii przemysłowych. W kandydatach cenimy samodzielność i kreatywność, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz solidne podstawy teoretyczne.

Etapy rekrutacji

ETAP 1

Aplikacja online

Aplikacja za pośrednictwem pracuj.pl lub naszej strony internetowej. W formularzu aplikacyjnym prosimy kandydatów o podanie kilku dodatkowych informacji takich jak: doświadczenie w konkretnym obszarze, posiadane uprawnienia, wykształcenie oraz o dodanie dokumentów aplikacyjnych.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Otrzymane aplikacje są analizowane pod kątem wymagań określonych w ogłoszeniu.

ETAP 3

Wstępna rozmowa telefoniczna

Z wybranymi kandydatami przeprowadzamy rozmowę telefoniczną w celu doprecyzowania lub uzupełnienia informacji zawartych w CV i/lub umówienia spotkania rekrutacyjnego.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

W spotkaniu rekrutacyjnym uczestniczy przedstawiciel działu HR oraz przyszły przełożony. W zależności od stanowiska możemy zaprosić kandydatów do testu językowego lub technicznego Szczegóły dotyczące przebiegu rozmowy rekrutacyjnej przekazujemy mailowo lub telefonicznie przed jej rozpoczęciem.

ETAP 5

Dodatkowe spotkanie rekrutacyjne

Wybranych kandydatów zapraszamy na drugą rozmowę rekrutacyjną z dyrektorem obszaru, do którego prowadzona jest rekrutacja.

ETAP 6

Wyniki rekrutacji

Informacja zwrotna udzielana jest wszystkim zaproszonym na spotkania kandydatom, niezależnie od podjętej decyzji.