Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Mogilska 43
31-545 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 62 72 200

www.engineering-airliquide.com

NIP: 6761136130

O FIRMIE

Air Liquide Engineering & Construction to część Grupy Air Liquide, która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji chemicznych dla Grupy, w szczególności instalacji rozdziału powietrza, instalacji do produkcji wodoru charakteryzujących się niską emisją dwutlenku węgla oraz instalacji do produkcji wodoru opartych o odnawialne źródła energii. Nasza firma oferuje klientom zewnętrznym swoje szerokie portfolio technologii, z których technologie gazów przemysłowych, konwersji energii i oczyszczania gazów umożliwiają klientom optymalizację wykorzystania zasobów naturalnych.

Obejmujemy cały cykl życia projektu: od licencyjnych usług inżynieryjnych / licencjonowane urządzenia, poprzez wysokiej klasy usługi inżynierskie i projektowe, jak również zarządzanie projektem, wykonawstwem i uruchomienie instalacji. Nasze unikalne i innowacyjne technologie przyczyniają się do transformacji sektora energetycznego.

W naszej pracy łączymy ludzi i pomysły, aby tworzyć zaawansowane technologie w celu rozwiązania problemów klientów i dostarczania innowacji dla zrównoważonego świata.

Nasz zespół

Naszą największą wartością są ludzie. Zespół Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. stanowią inżynierowie z dużym doświadczeniem projektowym, którzy zapewniają kompleksowość wykonywanych prac oraz wysoki poziom realizowanych projektów. Zapraszamy do współpracy w  branżach:

- automatyki
- budowlano-konstrukcyjnej
- mechanicznej
- orurowania
- procesowej
- systemów elektrycznych
- zarządzania projektami
- montażu, odbioru i rozruchu
- kompletacji dostaw
- kontroli jakości

Branże projektowe wspierane są przez działy: administracji, finansowy, HR, IT, prawny oraz dział sprzedaży.

Kariera

W Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. tworzymy warunki pracy i rozwoju zawodowego zarówno dla absolwentów wyższych uczelni (głównie technicznych), którzy rozpoczynają swoją karierę, jak również dla osób mających za sobą doświadczenie zawodowe. Wspieramy rozwój zawodowy w kierunku eksperta technicznego, jak również promujemy managerską ścieżkę kariery. Nasi pracownicy nieustannie rozwijają się poprzez pełnienie specjalistycznych funkcji w projektach realizowanych w międzynarodowym środowisku, we współpracy z centrami Air Liquide Engineering & Construction na całym świecie oraz dla Klientów z całego świata. 

Uczestniczymy również w korporacyjnych programach rozwoju o zasięgu międzynarodowym, oferując naszym inżynierom rozwój w ramach tzw. Technical Community Leaders (TCL). Celem tego programu jest umożliwienie wysokiej klasy specjalistom z branż technicznych osiągnięcia prestiżu w organizacji poprzez okazanie uznania dla ich umiejętności i wiedzy technicznej. Doceniamy  osoby, które aktywnie wykorzystują swoje wyjątkowe kwalifikacje poprzez dzielenie się wiedzą i budowanie firmowego know-how. Każdy może rozwijać się w wybranym przez siebie zakresie poprzez dostęp do wiedzy, mobilność geograficzną i/lub funkcjonalną oraz zwiększanie poziomu odpowiedzialności.

Nasze wartości

Tworzenie przyjaznego miejsca pracy jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy firmą międzynarodową, która swój sukces buduje na różnorodności i współpracy, dlatego dbamy o to, aby każdy pracownik czuł się u nas doceniany i szanowany. Angażujemy się  w działania promujące idee Inclusion & Diversity, Work-life balance oraz Sustainability.

Sposób, w jaki pracujemy można oddać poprzez trzy słowa BE ACT ENGAGE:

- BE - działamy zgodnie z naszymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa, etyki oraz długoterminowych osiągnięć
- ACT - wspólnie działamy na rzecz naszego sukcesu
- ENGAGE - nasi liderzy aktywnie wspierają zaangażowanie pracowników poprzez ich wsparcie i rozwój

Dołącz do nas, aby rozwijać swój potencjał w twórczym i przyjaznym środowisku pracy!

Ostatnie wpisy dla Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)