Dane kontaktowe

Agus Sp. z o. o.

Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213096110

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą o uznanej pozycji na światowym rynku zajmującą się produkcją szerokiej i zróżnicowanej gamy produktów spożywczych. Od momentu powstania Agus jest pionierem we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii gwarantujących produkcję zgodnie z najwyższymi standardami. W pełni zautomatyzowane urządzenia i systemy w naszej nowoczesnej fabryce zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo żywności, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wydajności.

Agus w Polsce

Firma Agus swoją główną siedzibę posiada w ścisłym centrum Warszawy, w jednym z najnowocześniejszych biurowców w Polsce tuż obok przystanku metra ONZ. Nasze biuro znajduje się na 28 piętrze, z którego rozpościera się przepiękny widok na panoramę miasta. Zakład produkcyjny firmy znajduje się w Błoniu pod Warszawą.

Kariera

Posiadamy klientów na pięciu kontynentach. Nasi pracownicy mają możliwość codziennej komunikacji w wielu językach m.in. angielskim, francuskim czy arabskim. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych specjalistów z Działu Sprzedaży, Exportu, Zakupów, Logistyki oraz Marketingu. Poszukujemy ludzi, którzy potrafią współpracować w różnych kulturach i środowiskach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)