Dane kontaktowe

Agrolok Sp. z o.o.

Dworcowa 4
87-400 Golub-Dobrzyń

Agrolok – Najbliżej rolnika

Od 25 lat zaopatrujemy gospodarstwa w najwyższej jakości środki niezbędne w produkcji rolnej. Obdarzeni zaufaniem – dajemy wiele w zamian. Potrzebę każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się odpowiadać na preferencje rolników. Doradztwo, szkolenia branżowe dla gospodarzy, skup płodów rolnych czy dostosowanie terminów płatności do potrzeb klienta – o wszystko to zadbaliśmy, by być najbliżej rolnika nie tylko w chwili, gdy podejmuje on decyzje zakupowe.

Dbamy o detale i stawiamy na uczciwość w każdym obszarze. Agrolok to firma polska, oparta wyłącznie o krajowy kapitał. Wyznacznikiem naszych decyzji i działań jest jakość. Zwracamy uwagę na jej wysoki poziom zarówno w sferze oferowanych produktów, świadczonych usług, jak i relacji z Klientami. Zaufali nam rolnicy z różnych zakątków Polski. Działamy na terenie całego kraju, by zgodnie z naszym hasłem przewodnim być zawsze najbliżej rolnika.

Postaw na Agrolok!

 • ponad 25 lat doświadczenia we współpracy z Gospodarzami
 • połączenie tradycji z nowoczesnością – stawiamy na optymalne rozwiązania!
 • fachowe i rzeczowe doradztwo
 • konkurencyjne terminy płatności
 • stała dostępność towarów
 • terminowe dostawy
 • gwarancja wysokiej jakości towarów i usług
 • jakość produktów potwierdzona na polach doświadczalnych

Satysfakcja klienta jest naszym sukcesem!

Dzięki zaufaniu naszych Klientów i za sprawą dążenia do jak najwyższej jakości oferowanych towarów i świadczonych usług możemy cieszyć się wyróżnieniami.

Jak wygląda rekrutacja?

Etap 1 - Przesłanie aplikacji
Dokumenty aplikacyjne można przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego lub na adres mailowy [email protected]. Osoby, które wpisują się w wymagania przedstawione w ofercie pracy, zapraszane są telefonicznie na rozmowę rekrutacyjną do siedziby Agroloku w Golubiu-Dobrzyniu. W niektórych przypadkach pierwsza rozmowa rekrutacyjna może odbyć się przez telefon lub skype'a (po wcześniejszym umówieniu).

Etap 2 - Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowy rekrutacyjne prowadzą specjaliści ds. rekrutacji. Może zdarzyć się, że w rozmowie uczestniczą dwaj przedstawiciele spółki. Rekrutacja kończy się na jednym lub dwóch spotkaniach. Wszyscy kandydaci uczestniczący w tym etapie rekrutacji otrzymują odpowiedź zwrotną (telefonicznie, mailowo lub pocztą tradycyjną) po około dwóch tygodniach od odbycia rozmowy.

Etap 3 - Omówienie warunków zatrudnienia
Po pomyślnym przejściu rekrutacji Dział Personalny zadzwoni, by powitać Cię w gronie Po pomyślnym przejściu rekrutacji Dział Personalny zadzwoni, by powitać Cię w gronie pracowników Agroloku i omówić warunki zatrudnienia. Cieszymy się, że do nas dołączyłeś!

Jeśli w tej chwili nie znalazłaś/eś tu interesującej Cię oferty pracy, możesz przesłać nam swoje zgłoszenie, a my wrócimy do niego, gdy tylko pojawi się ogłoszenie dopasowane do Twojego profilu. Prosimy o umieszczenie w CV dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agrolok Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji" i przesłanie na adres [email protected] Prosimy także o wskazanie w liście motywacyjnym preferowanego obszaru zatrudnienia.

Jeśli masz pytania dotyczące kariery w Agroloku, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Działem Personalnym w godzinach 7:00 - 15:00 pod numerem 56 682 39 13.

Benfity

 • Stabilne zatrudnienie
  Spółka Agrolok działa na wyniku od ponad ćwierćwiecza i wciąż się rozwija. Pracownicy mogą cieszyć się pracą w firmie o ugruntowanej niezagrożonej pozycji.
  Każdy pracownik, który sumiennie wykonuje swoje obowiązki, kierując się wartościami przyjętymi w spółce, może mieć pewność stabilizacji oraz pewnego miejsca w grupie. Oznacza to, że u nas nikt nie traci pracy z powodu tzw. „redukcji etatów”.
   
 • Ubezpieczenie grupowe
  Firma oferuje możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego pracownikom oraz ich rodzinom.
   
 • Opieka medyczna
  Pracownicy firmy Agrolok mogą korzystać ze wspólnego pakietu medycznego, otwierającego możliwość skorzystania z wizyty u lekarzy specjalistów w placówkach medycznych w niemal każdym miejscu w Polsce.
   
 • Szkolenia
  Zanim wybrany kandydat rozpocznie samodzielną pracę na stanowisku handlowym, odbywa kilkudniowe warsztaty wprowadzające. W późniejszym czasie może liczyć na kolejne szkolenia, m.in. sprzedażowe, mentaln