Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AGROAS sp. z o.o. sp.k.

Nowa Wieś Mała 27B
49-200 Grodków
opolskie, Polska
[email protected]

www.agroas.pl

NIP: 7530010984

O firmie

Firma AGROAS założona w 1993 r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Zatrudnia ponad 280  pracowników.

Obsługuje ponad 5000 klientów ( rolnicy indywidualni oraz gospodarstwa wielkoobszarowe, spółdzielnie rolnicze i spółki działające w sektorze rolnym). Firma oferuje usługi sprzętem rolniczym oraz prowadzi doradztwo agrotechniczne. Dzięki posiadanej bazie sprzętowej maszyn rolniczych oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów od wielu lat zarządzamy gospodarstwami o łącznej powierzchni ponad 3 500 ha.

Na tym obszarze prowadzona jest produkcja roślinna, głównie: pszenicy, kukurydzy, rzepaku oraz jęczmienia.

Na obsługiwanym areale prowadzimy szeroko zakrojone działania badawczo-rozwojowe nad udoskonalaniem procesu produkcji, zarówno zabiegów chemicznych jak również samej techniki upraw gleby z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z zakresu nawożenia oraz ochrony roślin.

Zdobyte doświadczenie wspomagają proces sprzedaży i przygotowania oferty dla naszych klientów a przede wszystkim pomagają nam lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Obszary działania:

 • Środki ochrony roślin
 • Materiał siewny
 • Nawozy
 • Obrót płodami rolnymi / kontraktacja
 • Sprzedaż maszyn
 • Sprzedaż części
 • Serwis maszyn rolniczych
 • Usługi sprzętem rolniczym
 • Obrót paliwami i gazem LPG
 • Transport i logistyka
 • Doradztwo rolnicze
 • Finansowanie i ubezpieczenia
 • Restauracja

MISJA

LIDER BRANŻY, TWORZENIE FIRMY PRZYJAZNEJ I STABILNEJ OPARTEJ NA TRADYCYJNYCH WARTOŚCIACH, ZBUDOWANEJ Z ZESPOŁEM ZAANGAŻOWANYCH PRACOWNIKÓW, Z PASJĄ W OPARCIU O WIELOPOKOLENIOWE RELACJE Z KLIENTAMI.

Kompleksowa obsługa rolnictwa poprzez świadczenie  usług i serwisu, sprzedaż maszyn i części, dostarczanie środków ochrony roślin, nawozów i  materiału siewnego oraz paliw.  Dążenie do pozycji lidera w branży.

Zaopatrzenie przemysłu młynarskiego, paszowego oraz  zakładów tłuszczowych w surowiec. Wykorzystanie wszelkich  dostępnych narzędzi logistycznych i  rozwiązań transportowych w drodze do zdobycia wiodącej pozycji  w eksporcie zbóż.

Nawiązywanie trwałych wielopokoleniowych relacji z klientami, rolnikami indywidualnymi, przedsiębiorstwami rolnymi oraz zakładami przetwórstwa zbóż i roślin oleistych.

Tworzenie firmy przyjaznej, elastycznej, stabilnej i nowoczesnej opartej na tradycyjnych wartościach.

Budowanie zespołu kompetentnych pracowników charakteryzujących się zaangażowaniem i pasją ze szczególnym naciskiem na wzajemny szacunek i współpracę w osiąganiu wyznaczonych celów.

Wykorzystywanie potencjału i wspieranie rozwoju regionu: gminy, powiatu, województwa, kraju, a docelowo również Europy...

Cechują nas:

A - Ambicja
G - Gwarancja
R - Rozwój
O - Otwartość
A - Aktywność
S - Solidarność

Benefity:

 1. System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
 2. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, komputer, samochód
 3. Pracujemy w międzypokoleniowym zespole, co sprzyja wymianie doświadczeń i zdobywania nowych umiejętności
 4. Prowadzimy zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, w ramach którego organizujemy imprezy integracyjne, bony świąteczne oraz wsparcie finansowe dla pracowników w trudnej sytuacji
 5. Oferujemy ubezpieczenie grupowe