Dane kontaktowe

Agrii

Obornicka 233
60-650 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

NIP: 5251551964

Benefity

KARTA SPORTOWA

Jeśli jesteś fanem sportu, z pewnością zainteresuje Cię karta MultiSport, którą dofinansowujemy. Dzięki niej możesz realizować swoje hobby za połowę ceny w wielu miejscach w całej Polsce.

WYJAZDY, EVENTY, SZKOLENIA

Integracja i szkolenia to coś, czym możemy się pochwalić – jeździmy do różnych miejsc, spędzając wspólnie czas, korzystając z zaplanowanych atrakcji i zdobywając wiedzę. Uśmiechy na twarzach naszych Pracowników mówią same za siebie!

UBEZPIECZENIE

Każda zatrudniona u nas osoba, ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego dla Pracowników, ich małżonków, partnerów życiowych i dorosłych dzieci.

PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA PRACOWNIKÓW I ICH RODZIN

Dbamy nie tylko o naszych Pracowników, ale i ich rodziny – w czasie świąt, podczas wspólnego spotkania wigilijnego, zatrudnione w Agrii osoby otrzymują karty podarunkowe, podobnie jak ich pociechy.

PRENUMERATY CZASOPISM BRANŻOWYCH

W naszej firmie znajdziesz wiele prenumerowanych czasopism branżowych, dzięki którym będziesz na bieżąco z informacjami ze świata rolniczego oraz zgłębisz wiedzę w tej dziedzinie.

NARZĘDZIA PRACY

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do pracy w komfortowych warunkach – zależnie od stanowiska, nasi pracownicy są wyposażeni w laptopy, telefony, samochody służbowe, narzędzia biurowe i różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym pracują sprawniej i efektywniej.

ATMOSFERA, W KTÓREJ CHCE SIĘ UCZESTNICZYĆ

Nie jesteśmy małą firmą, ale daleko nam również do korporacji. W naszej firmie wszyscy mówimy do siebie po imieniu, jemy wspólne posiłki, integrujemy się i wzajemnie sobie pomagamy.

Prywatna opieka medyczna

Ważne jest dla nas zdrowie i komfort Pracowników - zapewniamy i finansujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo każdy może poszerzyć swój pakiet włączając partnera lub rodzinę.