Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Agrii

Obornicka 233
60-650 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

NIP: 5251551964

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Agrii powstało w wyniku połączenia 4 firm: Dalgety, Kazgod, Agro Bakałarzewo oraz Agro Plus. Naszym celem jest wpieranie rolników na każdym etapie ich działalności poprzez fachowe doradztwo i wysokiej jakości produkty. Umożliwia nam to kompleksowa, ekspercka wiedza, którą osiągamy dzięki stałemu inwestowaniu w badania i rozwój oraz podnoszenie kompetencji zespołu naszych doradców.

Naszym Klientom oferujemy:

 • Nasiona – od blisko dwudziestu lat starannie selekcjonujemy odmiany, tworząc ofertę odmian zbóż, rzepaku, kukurydzy i innych roślin pod marką Nasiona Dalgety, przygotowywanych w naszym nowoczesnym i wydajnym zakładzie.
   
 • Nawozy – jesteśmy producentem nowoczesnych nawozów doglebowych oraz dolistnych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością osiąganą dzięki innowacyjnej technologii. Jakość naszych nawozów przekłada się na efektywne pobieranie składników oraz pewne i szybkie odżywienie roślin.
   
 • Środki ochrony roślin – oferujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości środków do ochrony wielu upraw. Klienci znajdą w naszej ofercie zarówno środki innowacyjne, zawierające najnowsze substancje, jak i produkty oparte o składniki znane i cenione od wielu lat.
   
 • Handel zbożem - prowadzimy profesjonalny skup płodów rolnych. Skupujemy ponad 1 mln ton zbóż rocznie, opierając swoją działalność na umowach sprzedaży i kontraktacji, gwarantując bezpieczeństwo transakcji.

Nasze flagowe marki:

 • Nawozy Foliq - to szeroka gama nawozów dolistnych, które produkujemy w innowacyjnej technologii wysokiego rozdrobnienia komponentów odżywczych. Gwarantuje ona m.in. efektywniejsze pobieranie składników pokarmowych, szybsze i skuteczniejsze odżywienie roślin, intensywniejszy wzrost i większą tolerancję na warunki stresowe oraz odporność na choroby.
   
 • Nasiona Dalgety - produkowane są w otwartym w 2018 r. najnowocześniejszym zakładzie w Polsce. Nasze nasiona, dzięki swoim parametrom oraz najwyższej jakości, zapewniają klientom doskonały punkt wyjścia do osiągania wysokich plonów i zysków.
   
 • Nawozy Super N, ABS Corn i ABS Canola - to nasze sztandarowe produkty w palecie nawozów doglebowych zaopatrzone w specjalne powłoki mające na celu eliminowanie strat dostarczanych makroelementów w wyniku przemian w glebie. Nowatorskie parametry tych produktów zostały już dwukrotnie nagrodzone tytułem Innowacyjny Produkt Roku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)