Dane kontaktowe

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Aleja Jana Pałwa II 70
00-175 Warszawa

NIP: 5261933940

Wydział Tworzenia Oprogramowania

ul. Dobrzańskiego 7
20-262 Lublin
lubelskie, Polska

O nas

Nasza instytucja jest największą agencją płatniczą w Europie, zatrudniającą ponad 11.000 pracowników w Centrali, 16 oddziałach regionalnych oraz 314 biurach powiatowych.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) powstała w 1994 r. w celu  wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Zajmuje się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych.


Agencja, jako wykonawca polityki rolnej, ściśle współpracuje z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, przedsiębiorcy
i samorządy lokalne. ARiMR udziela też pomocy podmiotom z sektora rybackiego.
Zapewniamy stabilność zatrudnienia, przejrzysty system wynagrodzeń oraz dbałość o rozwój pracowników poprzez podnoszenie kwalifikacji.

Wydział Tworzenia Oprogramowania w Lublinie

Departament Informatyki w ARiMR tworzy zespół doświadczonych specjalistów IT, odpowiedzialnych za budowę jednych z największych systemów informatycznych w sektorze publicznym. Realizuje zadania z zakresu budowy, rozwoju, modyfikacji, wdrażania i utrzymania systemów informatycznych i infrastruktury na potrzeby ARiMR. 

Wydział Tworzenia Oprogramowania DI ARiMR w Lublinie został otwarty w październiku 2016 r.

Zatrudnienie znaleźli tam programiściC# i Java, administratorzy serwerów aplikacyjnych oraz analitycy.

Jego celem nadrzędnym jest pełnienie roli Software house, tworzącego dedykowane rozwiązania IT na potrzeby ARiMR, tj. realizacji projektów od analizy wymagań, przez projektowanie architektury i rozwiązania, produkcję i wdrożenie systemu, po jego utrzymanie.

Wykorzystujemy takie technologie i narzędzia, jak Node.js, React, bazy NoSQL, PostgreSQL, Oracle, Java EE, MS .Net, Xamarin. Projekty realizujemy również z wykorzystaniem metodyk Agile (SCRUM)

Ostatnie wpisy dla Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Loading...