Dane kontaktowe

Aero Gearbox International sp. z o.o.

Przemysłowa 3
39-100 Ropczyce
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 17 749 2400

www.aerogearboxinternational.com

Poznaj nas

O nas
Aero Gearbox International to spółka joint venture powołana wspólnie przez Rolls-Royce i Safran Transmission Systems i zajmująca się projektowaniem, opracowaniem, produkcją oraz obsługą dodatkowych układów przeniesienia napędu (ADT) dla wszystkich turbogazowych silników, które będą w przyszłości produkowane przez Rolls-Royce’a dla lotnictwa cywilnego.
 

Nasz produkt:
Układ przeniesienia napędu (ADT), czasami określany jako przekładnia mocy, jest kluczowym modułem silnika przymocowanym do zewnętrznej obudowy silnika, na przedniej sekcji silnika, służącym do przekazywania zasilania, energii z systemu startowego, rozruchowego do silnika na pozostałe elementy systemu olejowego, paliwowego, wentacynego, systemy kontrolne silnika oraz systemy i hydrauliczne samolotu.

Firma rozpoczęła produkcję w listopadzie 2016 roku. Proces produkcyjny z dnia na dzień nabiera tempa wzbogacając się o kolejne innowacyjne projekty.
 

Nasza wizja

„Optymalizacja układów przeniesienia napędu dla przyszłości”

Prowadząc naszą działalność w środowisku świadomym wymagań bezpieczeństwa, naszym celem jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości po odpowiednich kosztach, jednocześnie spełniając wymagania dotyczące kompletnych dostaw na czas, z zaangażowaniem naszego międzynarodowego zespołu wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych ludzi.
 

Lokalizacje w Polsce i na świecie
Główna siedziba Aero Gearbox International znajduje się w Colombes we Francji. Biura znajdują się w Derby w Wielkiej Brytani i Dahlewitz w Niemczech. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Ropczycach, w Polsce.

Nasze wartości

KLIENT
Dla każdego z nas, niezależnie od miejsca pracy i stanowiska, Klient znajduje się w centrum uwagi. Wsłuchujemy się w potrzeby naszego Klienta, współpracujemy z nim i dotrzymujemy obietnic.


ZAUFANIE
Wymaga dbałości, konsekwencji, odwagi i profesjonalizmu. Budowane jest dzięki temu, że robimy to, co obiecaliśmy. Zaufanie zobowiązuje nas do stosowania najwyższych form etycznych – ma zasadnicze znaczenie, kim i czym jesteśmy.


JEDEN ZESPÓŁ
Niezależnie od tego skąd jesteśmy, stanowimy Aero Gearbox International, Wspieramy różnorodność i sprawiedliwość społeczną. Naszym celem jest zaangażowanie, samodzielność i rozwój naszych pracowników. Stawiamy wyzwania przed następnym pokoleniem specjalistów i liderów.


CIĄGŁE DOSKONALENIE
Mamy to we krwi. W związku z tym stwarzamy właściwe środowisko, które cechuje: ciekawość, pozytywna postawa w obliczu wyzwań i trudności, dyscyplina, otwartość i elastyczność. Dokładamy wszelkich starań , aby nasze działania w kierunku doskonalenia, były istotne z punktu widzenia potrzeb naszych Klientów, przez cały okres eksploatacji układów przeniesienia napędów.


MĄDROŚĆ
Nasza firma działa sprawnie i efektywnie. Jesteśmy niezależną organizacją stosującą skuteczne procesy, pozwalające na realizację naszych zobowiązań. W naszej pracy dążymy do wykorzystania najlepszych praktyk stosowanych przez Spółki założycielskie.

Dlaczego warto?

Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
Gwarantujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, regularnie płatne wynagrodzenie, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do opieki medycznej. Nasza kultura organizacyjna i odpowiedzialne podejście do gospodarki zasobami zapewniają bardzo dobre warunki pracy oraz stabilność działalności.
 

Dbamy o zdrowie i komfort pracowników
Naszym pracownikom oferujemy komfortowe warunki pracy w nowoczesnych biurach i klimatyzowanych halach produkcyjnych. Nowy park maszynowy daje możliwość pracy na najlepszych urządzeniach przemysłowych, które współczesny rynek może zaoferować. Naprawdę warto!
 

Naszym pracownikom umożliwiamy rozwój zawodowy
Jesteśmy nowoczesną firmą z branży lotniczej. Z nami możesz realizować innowacyjne projekty, które wzbogacą Twoje doświadczenie i rozwiną kompetencje. Nowi pracownicy otrzymują szkolenie wprowadzające, a także szkolenie na stanowisku pracy. Oferujemy możliwość szkolenia i  kursy językowe. Nasze spółki założycielskie wspierają rozwój pracowników Aero Gearbox International Poland.
 

Dbamy o dobrą atmosferę pracy i budujemy zgrany zespół
Organizujemy spotkania integracyjne i wspólnie świętujemy nasze sukcesy oraz ważne wydarzenia. Kultura organizacyjna oparta na naszych wartościach zapewnia środowisko pracy, w którym można zadawać pytania, zgłaszać swoje pomysły i uwagi. Dla nas ważne, aby członkowie zespołu mieli do siebie zaufanie i zawsze współdziałali, jako jeden zespół.
 

Mamy dla Ciebie miejsce, czekamy!
Do naszego zespołu poszukujemy: inżynierów, programistów, operatorów, inspektorów, ślusarzy i monterów. Wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na pracuj.pl. Czekamy na Twoje CV!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)