Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AERECO Wentylacja Sp. z o.o.

ul. Dobra 13
Łomna Las
05-152 Czosnów
mazowieckie, Polska

www.aereco.com.pl

NIP: 5272256495

ETAP 1

Zostaw Nam swoje CV

Sprawdź, kogo obecnie poszukujemy. Gdy zobaczysz ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami, nie wahaj się i zaaplikuj do Nas! Nie mamy obecnie pracy, która Cię interesuje? Nie przejmuj się zostaw nam swoje CV a my odezwiemy się do Ciebie, jeżeli pojawi się oferta odpowiadająca Twoim umiejętnościom.

Jesteś studentem, szukasz rozwoju jednocześnie chcesz pogodzić pracę z nauką? Zaaplikuj a my zaprojektujemy Twoją karierę zawodową! Dla Nas liczy się pracowitość i gotowość do nowych wyzwań.

ETAP 2

Analizujemy Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Spośród otrzymanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają wymaganiom na danym stanowisku pracy. Po selekcji nadesłanych aplikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy spotkanie.

Rozmowy i spotkania na poszczególnych etapach odbywają się online (Microsoft Teams), w Naszych biurach regionalnych lub w Naszym głównym biurze pod Warszawą (Łomna Las).

ETAP 3

Zaprosimy Ciebie na spotkanie rekrutacyjne

Nasz cały zespół to rodzina, która w każdej sytuacji może na siebie liczyć. Bardzo o nią dbamy dlatego zanim do Nas dołączysz, chcemy Ciebie jak najlepiej poznać i sprawdzić Twoje umiejętności. Każde spotkanie obywa się z bezpośrednim przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W przypadku niektórych stanowisk przewidujemy również dwu etapową rekrutację.

My też chcemy żebyś Nas poznał, dlatego podczas rozmowy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, opowiemy Ci o warunkach pracy oraz zatrudnieniu w Naszej firmie, a także przekonasz się jakie inne profity i korzyści czekają na Ciebie oprócz dobrej atmosfery w Naszym zespole!

ETAP 4

Podejmujemy decyzję i przekazujemy Tobie informację zwrotną

Jeżeli pozytywnie przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji zaprosimy Cię do współpracy i przedstawimy ofertę zatrudnienia oraz wystawimy Tobie list intencyjny. Po zgodnym zaakceptowaniu warunków Naszej współpracy, czekamy na Twoje pierwsze kroki w Naszej firmie. Wspólnie z przedstawicielem działu HR przejdziesz pełną ścieżkę onboardingu, poznasz firmę i ludzi a także wdrożysz się w Nasz klimat pracy.

Jeżeli tym razem się nie udało, również przekażemy Ci taką informację w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni od ostatniego spotkania.