Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AERECO Wentylacja Sp. z o.o.

ul. Dobra 13
Łomna Las
05-152 Czosnów
mazowieckie, Polska

www.aereco.com.pl

NIP: 5272256495

Witaj w AERECO!

Poznaj Nas!

Nasz sukces to zaangażowanie 150 wyjątkowych osób. Wielu z nich to wyspecjalizowani inżynierowie, eksperci z rynku wentylacyjnego oraz zaangażowani w pracę ludzie, którzy cieszą się u Nas pracą od samego początku powstania firmy, a dzisiaj stanowią fundament naszego przedsiębiorstwa.

Działamy w oparciu o jasne, przejrzyste zasady w ramach profesjonalnej struktury organizacyjnej. Wyznajemy zasadę, że w dobrych warunkach dobrze się pracuje dlatego też Naszym pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudnia i wynagrodzenia od 1 dnia pracy, możliwość rozwoju i samorealizacji tak aby w pełni mogli wykorzystać swój potencjał a także przyjazne nie korporacyjne środowisko pracy w rodzinnym i zgranym od lat zespole.

Wiemy, że praca to nie wszystko, a dzięki różnym benefitom pozapłacowym dla naszych pracowników, czas spędzony poza nią jest jeszcze przyjemniejszy.

AERECO to nie tylko stabilność zatrudnienia, rozwój czy benefity – to także niepowtarzalna kultura organizacyjna i atmosfera pracy – poczują ją i TY! Dołącz do Nas!

Kim jesteśmy i co Nas wyróżnia!

Firma AERECO została założona w 1983 roku we Francji w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie wentylacji mieszkań - to skutkowało opracowaniem i opatentowaniem przez założycieli firmy nowoczesnego systemu wentylacji HIGROsterowanej. Dzisiaj AERECO to specjaliści projektujący różnorodne systemy wentylacji znajdujące zastosowanie na wielu rynkach. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej w większości krajów Europy oraz Rosji, Chinach, Japonii oraz Stanach Zjednoczonych. Siedziba główna i zakład produkcyjny znajdują się we Francji.

W Polsce centrala administracyjna, produkcja oraz dział techniczno-logistyczny mieszczą się pod Warszawą w miejscowości Łomna Las. Codzienną pracę na rynku prowadzimy z ośmiu biur regionalnych znajdujących się w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Bydgoszczy.

Naszym produktem są skuteczne systemy wentylacyjne zarówno dla obiektów mieszkalnych, publicznych jak i komercyjnych. Sprostanie wymaganiom naszych klientów jest dla nas priorytetem dlatego dążymy do doskonalenia procesów zachodzących w naszej firmie - posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO.

To co Nas wyróżnia to tradycja i doświadczenie!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)