Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Advisory Group TEST Human Resources

Zwierzyniecka 30
31-105 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 350 56 00
[email protected]

www.testhr.pl

NIP: 6761239858

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z pierwszych Polskich firm doradztwa personalnego. Od 1991 roku, jako partner międzynarodowych korporacji i czołowych Polskich firm, zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy projektów HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych i konsultingowych.

WYZNACZAMY TRENDY A TO ZOBOWIĄZUJE

Od lat skutecznie wspieramy naszych Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem, poprzez wdrażanie nowatorskich, profesjonalnych rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki innowacyjności i elastycznemu podejściu realizujemy najbardziej wymagające i złożone projekty rekrutacyjne i konsultingowe. Cieszymy się zaufaniem liderów, które osiągnęliśmy będąc wiarygodnym partnerem w rozwoju ich kariery zawodowej.

Naszą największą wartością są wyjątkowi Konsultanci Seniorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem wykorzystują swoje umiejętności do realizacji projektów na najwyższym poziomie. Są to osoby wyspecjalizowane w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji i dogłębną znajomością rynku pracy.

YOU CAN AND YOU WILL

Jesteśmy zdania, że jeśli naprawdę czegoś pragniesz i do tego dążysz, to prędzej lub później to osiągniesz. W myśl sformułowania „You Can and You Will” - nie bój się więc zaryzykować! Tak jak my nieustannie doskonalimy nasz sposób działania, tak Ty odważ się, by zrobić ten pierwszy krok w kierunku zmiany na lepsze i aplikuj! Możesz tylko zyskać!

KOGO SZUKAMY

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska wyższego szczebla  i specjalistyczne.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (118)