Dane kontaktowe

Adrenaline.pl

Wyszyńskiego 1/302
10-457 Olsztyn

Poznaj nas

Początki firmy to rok 2006, kiedy otworzyliśmy pierwszy nasz sklep – multibrand Olsztyn Tesco – gdzie nasi klienci mogli znaleźć produkty wielu marek w przystępnych cenach oraz zostać obsłużeni przez najlepszych sprzedawców. Dzięki pozytywnemu odbiorowi, obsłudze oraz tworzeniu satysfakcjonujących relacji z klientami, już w 2007 roku otworzyliśmy kolejny sklep Olsztyn Nike Aura. Następnymi krokami były otwarcia kolejnych sklepów monobrandowych Nike (Olsztyn, Bydgoszcz, Gdynia, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Zielona Góra, Szczecin) oraz Adidas (Bydgoszcz, Olsztyn, Gdynia). W tej chwili posiadamy łącznie 16 salonów sprzedaży oraz 3 sklepy internetowe. Stawiamy na ciągły rozwój marki własnej jak i naszych partnerów biznesowych. 

Kilka lat temu postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów korzystających z sieci: otworzyliśmy sklep internetowy – adrenaline.pl. Znajduje się w nim kilka tysięcy produktów sportowych w konkurencyjnych cenach. Tworząc swój sklep w sieci zadbaliśmy o profesjonalną obsługę zorientowaną na to, żeby klienci osiągali satysfakcję z dokonanych zakupów. Oferujemy aż 14 dni na zwrot towarów, bezproblemową wymianę oraz profesjonalne doradztwo. Na naszych profilach w social media  regularnie umieszczamy przydatne informacje na temat najnowszych technologii, recenzje topowych modeli oraz ciekawostki dotyczące największych sportowych marek.

Jesteśmy pracodawcą zatrudniającym ponad 250 pracowników, łącznie w 16 salonach, magazynie centralnym oraz centrali. Charakteryzuje nas duża dynamika wzrostu: pracownicy mają realne możliwości rozwoju zawodowego, zarówno w strukturach sprzedażowych i centralnych. 

Nasza atmosfera w pracy i prezentowane wartości

  • Zadowolenie klienta – stawiamy przede wszystkim na satysfakcje i zadowolenie klienta – to on jest w sercu naszych działań i wartości. 
  • Pasja i doskonałość – jesteśmy zespołem pasjonatów zarówno marki NIKE, ADIDAS jak i sportu. To co robimy, realizujemy z pasją stawiając na jakość naszych działań. 
  • Duch zespołu –mówimy o sobie „Adrenaline TEAM” – bo gramy do jednej bramki – naszym celem jest satysfakcja klienta i dostarczenie mu najlepszej obsługi i produktów. Działamy razem, nie boimy się wyzwań – jesteśmy ADRENALINE TEAM!
  • Strategiczne przymierza i partnerstwo – współpracujemy z największymi graczami marek sportowych w Europie, razem z nimi kreujemy rynek polski i europejski. Jesteśmy wiodącym partnerem firmy NIKE w Polsce. 
  • Innowacje i wyznaczanie trendów – w naszych działaniach podkreślamy innowacyjność i nieszablonowe podejście. 

Adrenaline.pl

Adrenaline.pl to nowoczesna marka sportowa dostarczająca naszym klientom najlepszą odzież sportową marek adidas i Nike. Tożsamość firmy silnie związana jest z aktywnością fizyczną właścicieli, którzy znaczną część czasu wolnego przeznaczali na sport. Świadomość potrzeb oraz autentyczne sportowe zaangażowanie to elementy, które wyróżniają nas jako pracodawcę i firmę handlową. 

Początki bywają trudne – wiemy jak to jest – dlatego już pierwszego dnia otrzymasz dostęp do naszej firmowej platformy edukacyjnej, gdzie zapoznamy Cię ze wszystkimi tajnikami pracy handlowej. Otrzymasz także wsparcie kolegów i koleżanek, a przede wszystkim kierownika. Codziennie będziesz uczył/uczyła się sprzedaży pod okiem doświadczonych sprzedawców. Zaoferujemy Ci także wsparcia naszego Visual Merchandisera oraz Trenera Produktowego. 

Cieszymy się, że będziesz z nami, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe benefity: opiekę medyczną, zniżkę pracowniczą na produkty sklepowe, kartę sportową i ubezpieczenie na życie w atrakcyjnej cenie. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)