Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EOL i ADM Szamotuły

ul. Bolesława Chrobrego 29
64-500 Szamotuły
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 887 856 352

www.adm.com

NIP: 5783066991

Nasze lokalizacje:

ADM Malbork i Czernin

ul. Daleka 110
82-200 Malbork
pomorskie, Polska

ADM Mrągowo

Marcinkowo 127
11-700 Mrągowo
warmińsko-mazurskie, Polska

Czym zajmuje się ADM na świecie i w Polsce?

ADM odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu żywieniowych potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze i komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. W Polsce ADM w pierwszej kolejności może kojarzyć się z przetwórstwem rzepaku – i słusznie, bo wytwarzamy z niego olej roślinny, śrutę rzepakową oraz biopaliwa. Ale rzepak to nie wszystko! Zajmujemy się także przetwórstwem owoców oraz produkcją składników pasz dla zwierząt. We wszystkich wymienionych poniżej lokalizacjach jesteśmy rozpoznawalnym i szanowanym pracodawcą, o czym świadczą opinie naszych pracowników.

EOL & ADM Szamotuły

Zakład ADM w Szamotułach zajmuje się przede wszystkim przerobem rzepaku na olej oraz śrutę rzepakową. W tej lokalizacji ADM zatrudniamy około 130 osób (produkcja, laboratorium, biuro). Znajduje się tutaj także spółka EOL, która butelkuje olej spożywczy - tutaj zatrudniamy około 50 osób (produkcja, logistyka).

ADM Malbork & Czernin

Zakład ADM w Malborku skupia się na produkcji biopaliw i zatrudniamy tutaj ok. 50 os.

Zakład ADM w Czernienie zajmuje się przerobem rzepaku na olej i śrutę rzepakową oraz produkcją tłuszczów spożywczych zatrudniamy 100 osób (produkcja, laboratorium, biuro).

ADM Wild Mrągowo

Nasza lokalizacja w Marcinkowie k. Mrągowa produkuje dodatki owocowe i deserowe dla przemysłu mleczarskiego, cukierniczego, piekarniczego i lodów. W sumie zatrudniamy około 100 osób (produkcja, biuro).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)